22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
14.02.2022

Рекордний матч Прометея: цифри 17 тижня Суперліги Windrose

img

Через участь наших команд у єврокубках, а під впливом коронавірусу (спалах хвороби був зафіксований у Хіміку) на минулому тижні відбулось 8 матчів Суперліги Windrose. Втім, цього вистачило, щоб побачити нові рекорди сезону.

Все завдяки матчу Прометея проти Черкаських Мавп, який встановив одразу 8 нових рекордів сезону.

Традициійно підбиваємо підсумки тижня через призму цифр та досягнень гравців і команд.

Результати тижня:

Одеса – Миколаїв 75:66
Запоріжжя – Черкаські Мавпи 82:86
Тернопіль – Харківські Соколи 76:66
Київ-Баскет – Дніпро 60:79
Одеса – Кривбас 85:77
Прометей – Черкаські Мавпи 122:62
Запоріжжя – Будівельник 69:81
Тернопіль – Дніпро 63:84

ФБУ виділяє головні цифри та факти зіграних матчів:

Читайте підсумки 16 тижня Суперліги Windrose

122— Прометей дуже скучив за своїми вболівальниками, тому потішив їх розгромом Черкаських Мавп, переписавши декілька рекордів сезону. Один з них – за набраними очками однієї команди за гру. Попередній рекорд ще в першому колі встановили Харківські Соколи, які в матчі проти Будівельника набрали 105 очок. Прометей після того декілька разів наближався до цього результату і ось нарешті перевершив його.

60 — найменшу кількість очок на цьому тижні набрали гравці Київ-Баскету у грі проти Дніпра. Антирекорд сезону належить Кривбасу у матчі з Тернополем – 46 у другому колі.

60 — це не лише найбільша різниця в рахунку на цьому тижні, а й у сезоні. Це знову таки матч Прометея та Черкаських Мавп. До цього рекордними залишались 46 очок між Прометеєм та Черкаськими Мавпами і Будівельником та Одесою в першому колі.

184 – найрезультативнішим матчем тижня стала гра Черкаських Мавп та Прометея, але найрезультативнішим матчем сезону залишилась гра Харківських Соколів та Будівельника в першому колі – 204 очки.

62 – а ось 62 очки за половину гри у матчі Прометея та Черкаських Мавп – рекорд сезону.

34 — кращий показник за набраними очками в одній чверті на цьому тижні у Прометей у третій чверті гри проти Черкаських Мавп. Рекорд сезону – 38 очок у Миколаїва в останній чверті гри проти Тернополя в першому колі.

6 – а ось найгіршою за набраними очками на цьому тижні стала третя чверть у Київ-Баскета проти Дніпра. Антирекорд з 2 набраними очками був встановлений Хіміком проти Київ-Баскета у третьому колі.

Вісім гравців зробили дабл-дабл в матчах минулого тижня – Дрю Гордон, Клайд Шепард, Антанас Удрас, Клим Артамонов, Томс Лейманіс, Олесандр Липовий, Ясін Джозеф та Сергій Павлов.

У Дрю Гордона вже 16 дабл-даблів у цьому сезоні, у Ді Джея Купера та у Дю’Вона Максвелла, який покинув чемпіонат, їх по девять.

25 очок за гру набрав Іван Ткаченко проти Запоріжжя. Це кращий показник тижня, але лише 49-й у сезоні. Рекордними залишаються 46 очок захисника Кривбаса Закарі Коупленда в матчі проти Київ-Баскету на старті чемпіонату.

31 – найкращий показник рейтингу ефективності на цьому тижні у Андрія Агафонова в матчі проти Кривбаса. Це 38-й результат сезону. Рекордний показник у Закарі Коупленда проти Київ-Баскета – 39 в першому колі.

15 передач – Ді Джей Купер з Тернополем показав свій кращий результат сезону за передачами і третій у сезоні. Рекорд у 16 передач належить Майклу Стоктону проти Дніпра у другому колі.

По 11 підбирань у Клайда Шепарда з Одеси в матчах проти Миколаєва та Кривбаса стали кращим показником тижня. Це лише 93-94-й показники сезону. Рекордні 18 підбирань зробив форвард Харківських Соколів Александар Зечевіч в матчі проти Одеси в першому колі.

25 — Прометей зіграв один матч, продовживши переможну серію до 25 перемог поспіль у Суперлізі цього сезону. Він єдиний, хто ще не програвав у цьому чемпіонаті

0 – Миколаїв залишається єдиною командою, яка на виїзді ще не перемагала. На цьому тижні Миколаїв зіграв один матч на виїзді, продовживши свій антирекорд до 14 у цьому сезоні.

81 — найбільший показник командних кидків на цьому тижні у Запоріжжя проти Будівельника (реалізовано 27). Рекорд сезону в 91 виконаний кидок у Прометея проти Дніпра в другому колі.

18 – Ясін Джозеф у грі з Черкаськими Мавпами більше всіх кидав по кільцю на цьому тижні (реалізував 8 кидків). Рекорд сезону у Джиана Клавелла з 26 кидками проти Київ-Баскета.

36 — Прометей на цьому тижні показав кращий результат виконаними кидками з-за дуги в матчі з Черкаськими Мавпами, реалізувавши 22 спроби. Рекорд у 38 кидків залишився у Дніпра в матчі з Миколаєвом та у Запоріжжя проти Тернополя. А ось рекорд за реалізованими кидками побитий – раніше він був у Харківських Соколів проти Будівельника – 18 з 36.

74 — найбільшу кількість очок на тижні серед стартових п’ятірок набрав стартовий склад Запоріжжя проти Черкаських Мавп. Рекорд належить Одесі, п’ятірка якої набрала 90 очок в матчі з Київ-Баскетом у другому колі.

73 — найбільшу кількість очок на тижні серед запасних набрала лава Прометея проти Черкаських Мавп. І це рекорд сезону. До цього рекорд у другому колі встановила знову таки лава Прометея проти Дніпра – 54.

17 — Дніпро у матчі з Київ-Баскетом зробив ривок 17 балів, що стало кращим результатом тижня. Рекорд сезону в 22 очки у баскетболістів Миколаєва в матчі з Київ-Баскетом.

60— зрозуміло, що найбільший відрив по ходу матчу на цьому тижні та й у всьому сезоні був у Прометея проти Черкаських Мавп. До цього рекорд сезону в 51 очок також був у Прометея в матчі проти Черкаських Мавп, але в першому колі.

48 — кращий результат тижня за набраними очками з фарби у Дніпра проти Київ-Баскета. Рекорд сезону за набраними очками з фарби у Будівельника проти Дніпра – 62 очки.

32 — більше всіх результативних передач на цьому тижні та у цьому сезоні, як ви вже здогадались, було у Прометея проти Черкаських Мавп. Попередній рекорд сезону в 31 результативну передачу в матчі був встановлений в матчах Дніпра проти Соколів, Будівельника проти Дніпра та Дніпра проти Миколаєва.

48 — гравці Дніпра проти Київ-Баскета виконали більше всіх підбирань на тижні. Рекорд сезону у 59 підбирань належить гравцям Прометея в матчі з Харківськими Соколами.

23 — кращий результат за підбираннями за чужому щиті у Запоріжжя в матчі проти Будівельника. Рекорд сезону у 31 підбирання належить Прометею.

18 — найбільшу кількість очок на тижні в швидких відривах набрали баскетболісти Черкаських Мавп проти Запоріжжя, та Прометея проти Черкаських Мавп. Рекорд сезону у 40 очок у Тернополя проти Кривбаса в першому колі.

18 — більше всіх очок другого шансу після підбирань на тижні набрали гравці  Запоріжжя проти Будівельника та Тернополя проти Харківських Соколів. Рекордними залишаються 27 очок Прометея проти Хіміка в першому колі.

19 — найбільшу кількість очок після втрат на тижні набрали баскетболісти Харківських Соколів проти Тернополя. Рекорд сезону в 28 таких очок у Прометея з Черкаськими Мавпами в першому колі і Черкаських Мавп з Хіміком у другому.

Максимально зручно та мобільно слідкувати за всіма новинами та статистикою змагань ви можете за допомогою додатку ФБУ, який можна завантажити в App Store чи Play Market.

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини