22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
08.02.2022

Скромні показники під впливом коронавірусу: цифри 16 тижня Суперліги Windrose

img

Український баскетбол починає відходити від коронавірусу, але той продовжує залишати свій слід. Через це на минулому тижні відбулись лише 7 матчів, а індивідуальні показники гравців та команд були доволі скромними.

Традициійно підбиваємо підсумки тижня через призму цифр та досягнень гравців і команд.

Результати тижня:

Черкаські Мавпи – Одеса 82:78
Миколаїв – Тернопіль 74:72
Черкаські Мавпи – Хімік 80:78
Будівельник – Одеса 88:68
Кривбас – Тернопіль 65:58
Будівельник – Хімік 68:75
Харківські Соколи – Запоріжжя 79:74

ФБУ виділяє головні цифри та факти зіграних матчів:

Читайте підсумки 14 тижня Суперліги Windrose

88 — Будівельник став найрезультативнішим на цьому тижні, але обмежився 88 набраними очками. Рекорд ще в першому колі встановили Харківські Соколи, які в матчі проти Будівельника набрали 105 очок.

58 — Тернопіль на цьому тижні провів два невдалих матчі на виїзді – у першому з них у Кривому Розі команда набрала лише 58 очок. Антирекорд сезону належить Кривбасу у матчі з Тернополем – 46 у другому колі.

20 — це найбільша різниця в рахунку на цьому тижні – так Будівельник розромив Одесу. Варто відзначити, що в жодному з решти матчів перевага однієї з команд не склала більше 7 очок. Рекордними залишаються 46 очок між Прометеєм та Черкаськими Мавпами і Будівельником та Одесою в першому колі.

160 – найрезультативнішим матчем тижня стала гра Черкаських Мавп та Одеси. Найрезультативніший матч сезону зіграли Харківські Соколи та Будівельник в першому колі – 204 очки.

31 — кращий показник за набраними очками в одній чверті на цьому тижні у Хіміка проти Будівельника – у другій чверті. Рекорд сезону – 38 очок у Миколаїва в останній чверті гри проти Тернополя в першому колі.

8 – якщо другу чверть Хімік провів яскраво, то в першій чверті набрав лише 8 очок і це найгірший результат тижня за набраними очками в одній. Антирекорд з 2 набраними очками був встановлений Хіміком проти Київ-Баскета у третьому колі.

Чотири гравці зробили дабл-дабл в матчах минулого тижня – двічі Дрю Гордон, Александр Зечевіч та Трой Барніс.

У Дрю Гордона 15 дабл-даблів у цьому сезоні, у Ді Джея Купера та у Дю’Вона Максвелла їх по девять.

24 очки за гру набрав Туре Мюррі з Тернополя проти Миколаєва. Це кращий показник тижня, але лише 66-й у сезоні. Рекордними залишаються 46 очок захисника Кривбаса Закарі Коупленда в матчі проти Київ-Баскету на старті чемпіонату.

29 – найкращий показник рейтингу ефективності на цьому тижні у Троя Барніса з Миколаєва в матчі проти Тернополя. Це лише 48-й результат сезону. Рекордний показник у Закарі Коупленда проти Київ-Баскета – 39 в першому колі.

8 передач – одразу три гравці відзначились доволі скромним, але кращим результатом тижня за передачами – Чарльз Келлісон, Олександр Ковляр та Клим Артамонов. Рекорд у 16 передач належить Майклу Стоктону проти Дніпра у другому колі.

По 14 підбирань у Дрю Гордона в матчах проти Одеси та Хіміка стали кращим показником тижня. Це 19-20-й показники сезону. Рекордні 18 підбирань зробив форвард Харківських Соколів Александар Зечевіч в матчі проти Одеси в першому колі.

24 — Прометей на цьому тижні не грав, тому у нього залишається 24 перемоги поспіль у Суперлізі цього сезону. Він єдиний, хто ще не програвав у цьому чемпіонаті

0 – Миколаїв залишається єдиною командою, яка на виїзді ще не перемагала. На цьому тижні Миколаїв грав вдома.

73 — найбільший показник командних кидків на цьому тижні у Тернополя проти Миколаєва (реалізовано 28). Рекорд сезону в 91 виконаний кидок у Прометея проти Дніпра в другому колі.

 

19 – Олександр Ковляр у грі з Будівельником більше всіх кидав по кільцю на цьому тижні (реалізував 7 кидків). Рекорд сезону у Джиана Клавелла з 26 кидками проти Київ-Баскета.

29 —  Тернопіль на цьому тижні показав кращий результат виконаними кидками з-за дуги в матчі з Миколаєвом (реалізовано 8). Рекорд у 38 кидків у Дніпра в матчі з Миколаєвом та у Запоріжжя проти Тернополя. Рекорд за реалізованими кидками у Харківських Соколів проти Будівельника – 18 з 36.

69 — найбільшу кількість очок на тижні серед стартових п’ятірок набрав стартовий склад Хіміка проти Черкаських Мавп. Рекорд належить Одесі, п’ятірка якої набрала 90 очок в матчі з Київ-Баскетом у другому колі.

29 — найбільшу кількість очок на тижні серед запасних набрала лава Запоріжжя проти Харківських Соколів. Рекорд сезону у другому колі встановила лава Прометея проти Дніпра – 54.

13 — Тернопіль у матчі з Кривбасом зробив ривок 13 балів, що стало кращим результатом тижня. Рекорд сезону в 22 очки у баскетболістів Миколаєва в матчі з Київ-Баскетом.

24— найбільший відрив по ходу матчу на цьому тижні був у Будівельника проти Одеси. Рекорд сезону в 51 очок у Прометея в матчі проти Черкаських Мавп в першому колі.

56 — кращий результат тижня за набраними очками з фарби у Черкаських Мавп проти Хіміка. Рекорд сезону за набраними очками з фарби у Будівельника проти Дніпра – 62 очки.

24 — більше всіх результативних передач на цьому тижні було у Одеси проти Будівельника. Рекорд сезону в 31 результативну передачу в матчі був встановлений в матчах Дніпра проти Соколів, Будівельника проти Дніпра та Дніпра проти Миколаєва.

50 — гравці Миколаєва проти Тернополя виконали більше всіх підбирань на тижні. Рекорд сезону у 59 підбирань належить гравцям Прометея в матчі з Харківськими Соколами.

16 — кращий результат за підбираннями за чужому щиті у також у Тернополя в матчі проти Кривбасу. Рекорд сезону у 31 підбирання належить Прометею.

20 — найбільшу кількість очок на тижні в швидких відривах набрали баскетболісти Тернополя проти Миколаєва. Рекорд сезону у 40 очок у Тернополя проти Кривбаса в першому колі.

16 — більше всіх очок другого шансу після підбирань на тижні набрали гравці  Будівельника проти Хіміка. Рекордними залишаються 27 очок Прометея проти Хіміка в першому колі.

21 — найбільшу кількість очок після втрат на тижні набрали баскетболісти Хіміка проти Черкаських Мавп. Рекорд сезону в 28 таких очок у Прометея з Черкаськими Мавпами в першому колі і Черкаських Мавп з Хіміком у другому.

Максимально зручно та мобільно слідкувати за всіма новинами та статистикою змагань ви можете за допомогою додатку ФБУ, який можна завантажити в App Store чи Play Market.

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини