22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
21.02.2022

Перша поразка Прометея: цифри 18 тижня Суперліги Windrose

img

Через запланований Матч зірок, який зрештою був перенесений на квітень, на минулому тижні відбулось лише 6 матчів Суперліги Windrose.

На результати тижня сказалось те, що багато легіонерів покинули чемпіонат, але той же Мілош Поповіч був близький до рекорду сезону за підбираннями, а найбільше виділився матч Харківських Соколів проти другого складу Прометея.

Традициійно підбиваємо підсумки тижня через призму цифр та досягнень гравців і команд.

Результати тижня:

Харківські Соколи – Прометей 98:73
Тернопіль – Запоріжжя 87:70
Кривбас – Черкаські Мавпи 80:63
Миколаїв – Будівельник 70:75
Дніпро – Одеса 83:59
Київ-Баскет – Запоріжжя 69:61

ФБУ виділяє головні цифри та факти зіграних матчів:

Читайте підсумки 17 тижня Суперліги Windrose

98 – Харківські Соколи на минулому тижні були близькі до позначки 100 очок, але зупинились за крок до цього. Рекорд сезону у 122 очки встановили тиждень тому гравці Прометея в матчі проти Черкаських Мавп.

59 — найменшу кількість очок на цьому тижні набрали гравці Одеси у грі проти Дніпра. Антирекорд сезону належить Кривбасу у матчі з Тернополем – 46 у другому колі.

25 — найбільша різниця в рахунку була зафіксована в матчі Харківських Соколів проти Прометея. Рекорд сезону у 60 очок було зафіксовано у третьому колі у матчі Прометея та Черкаських Мавп.

171 – найрезультативнішим матчем тижня стала гра Харківських Соколів та Прометея, але найрезультативнішим матчем сезону залишилась гра Харківських Соколів та Будівельника в першому колі – 204 очки.

30 — кращий показник за набраними очками в одній чверті на цьому тижні у Тернополя у останній чверті гри проти Запоріжжя. Рекорд сезону – 38 очок у Миколаїва в останній чверті гри проти Тернополя в першому колі.

9 – а ось найгіршою за набраними очками на цьому тижні стала остання чверть у Одеси проти Дніпра. Антирекорд з 2 набраними очками був встановлений Хіміком проти Київ-Баскета у третьому колі.

П’ять гравців зробили дабл-дабл в матчах минулого тижня – Джозеф Фурстінгер, Александар Зечевіч, Мілош Поповіч, Віталій Зотов та Матей Радуніч.

У Дрю Гордона вже 16 дабл-даблів у цьому сезоні, у Ді Джея Купера та у Дю’Вона Максвелла їх по девять, а у Александара Зечевіча стало вісім.

28 очок за гру набрав Ілля Тиртишник  проти Запоріжжя. Це кращий показник тижня і 23-й у сезоні. Рекордними залишаються 46 очок захисника Кривбаса Закарі Коупленда в матчі проти Київ-Баскету на старті чемпіонату.

33 – найкращий показник рейтингу ефективності на цьому тижні у Джозефа Фурстінгера в матчі проти Запоріжжя. Це 23-й результат сезону. Рекордний показник у Закарі Коупленда проти Київ-Баскета – 39 в першому колі.

По 10 передач – Джозеф Фурстінгер та Віталій Зотов показали свій кращий результат сезону за передачами і 34-35 у сезоні. Рекорд у 16 передач належить Майклу Стоктону проти Дніпра у другому колі.

17 підбирань у Мілоша Поповіча з Кривбасу в матчі проти Черкаських Мавп стали кращим показником тижня і третім показником сезону. Рекордні 18 підбирань зробив форвард Харківських Соколів Александар Зечевіч в матчі проти Одеси в першому колі.

25 — Прометей програв у Харкові і тим самим перервалась переможна серія у 25 перемог поспіль у Суперлізі цього сезону.

0 – Миколаїв залишається єдиною командою, яка на виїзді ще не перемагала. На цьому тижні Миколаїв грав дома.

82 — найбільший показник командних кидків на цьому тижні у Харківських Соколів проти Прометея (реалізовано 39). Рекорд сезону в 91 виконаний кидок у Прометея проти Дніпра в другому колі.

21 – Олександр Сізов у грі з Київ-Баскетом більше всіх кидав по кільцю на цьому тижні (реалізував 7 кидків). Рекорд сезону у Джиана Клавелла з 26 кидками проти Київ-Баскета.

36 — Запоріжжя проти Київ-Баскета на цьому тижні показало кращий результат виконаними кидками з-за дуги , реалізувавши 12 спроб. Рекорд у 38 кидків залишився у Дніпра в матчі з Миколаєвом та у Запоріжжя проти Тернополя. Рекорд за реалізованими кидками був побитий Прометеєм у матчі з Черкаськими Мавпами на минулому тижні – 22 з 36.

66 — найбільшу кількість очок на тижні серед стартових п’ятірок набрав стартовий склад Харківських Соколів проти Прометея. Рекорд належить Одесі, п’ятірка якої набрала 90 очок в матчі з Київ-Баскетом у другому колі.

40 — найбільшу кількість очок на тижні серед запасних набрала лава Тернополя проти Запоріжжя. Рекорд у 73 очки на минулому тижні встановили запасні гравці Прометея проти Черкаських Мавп.

12 — Харківські Соколи в матчі з Прометеєм та Дніпро з Одесою зробили ривок 12 балів, що стало кращим результатом тижня. Рекорд сезону в 22 очки у баскетболістів Миколаєва в матчі з Київ-Баскетом.

28 — найбільший відрив по ходу матчу на цьому тижні був у Харківських Соколів проти Прометея. Рекорд сезону в 60 очок відриву тиждень тому встановили гравці Прометея проти Черкаських Мавп.

56 — кращий результат тижня за набраними очками з фарби у Харківських Соколів проти Прометея. Рекорд сезону за набраними очками з фарби у Будівельника проти Дніпра – 62 очки.

30 — більше всіх результативних передач на цьому тижні було у Дніпра проти Одеси. Рекорд сезона у 32 передачі було тиждень тому у  Прометея проти Черкаських Мавп.

54 — гравці Запоріжжя проти Київ-Баскета виконали більше всіх підбирань на тижні. Рекорд сезону у 59 підбирань належить гравцям Прометея в матчі з Харківськими Соколами.

26 — кращий результат за підбираннями за чужому щиті у Харківських Соколів проти Прометея. Рекорд сезону у 31 підбирання належить Прометею.

17 — найбільшу кількість очок на тижні в швидких відривах набрали знову таки баскетболісти Харківських Соколів проти Прометея. Рекорд сезону у 40 очок у Тернополя проти Кривбаса в першому колі.

21 — більше всіх очок другого шансу після підбирань на тижні набрали гравці  Харківських Соколів проти Прометея. Рекордними залишаються 27 очок Прометея проти Хіміка в першому колі.

25 — найбільшу кількість очок після втрат на тижні набрали баскетболісти Тернополя протии Запоріжжя. Рекорд сезону в 28 таких очок у Прометея з Черкаськими Мавпами в першому колі і Черкаських Мавп з Хіміком у другому.

Максимально зручно та мобільно слідкувати за всіма новинами та статистикою змагань ви можете за допомогою додатку ФБУ, який можна завантажити в App Store чи Play Market.

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини