22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
06.10.2021

Вихованці Черкаських Мавп влаштували баскетбольно-поетичний батл із письменниками

img

Баскетболісти проти письменників. Вихованці баскетбольної школи Михайла Бродського, гравці Черкаських Мавп-08-09 — юнацької команди клубу Суперліги Windrose — влаштували цікавий батл. В рамках Черкаського книжкого фестивалю  юнаки та дівчата позмагалися із письменниками у баскетболі та поезії.

Черкаські Мавпи долучилися до Книжкого фестивалю, який протягом трьох днів проходив у Черкасах. До обласного центру завітали письменники з усієї України, серед них була сформована команда, котра зажадала зіграти з нашими баскетболістами.

Як пройшов цей захід — дивіться в сюжеті від Суспільного телебачення:

Захід пройшов на базі спеціалізованої гімназії №18. Все організували у два етапи. Спочатку баскетбольний матч, а далі поетичний батл — баскетболістів проти письменників. Команда Черкаських Мавп-08-09, а також дівчат з Венето-Черкаси зустрілася у товариському баскетбольному протистоянні з письменниками.

Далі на учасників чекав другий тур цікавого протистояння, а саме батл із віршів. Почергово учасники кожної з команд виходили на сцену й читали всім присутнім поезію. Вихованці Мавп читали вірші поетів, проти яких грали, а також обрану поезію зі шкільної програми. Окрім цього басктеболісти потішили глядачів піснями, які вони написали ще на фестивалі мінібаскетболу у Залізному порту.

Максим Міхельсон, головний тренер БК Черкаські Мавпи:

«Поети запропонували зіграти таку товариську гру — це цікаво, незвично, нестандартно. Це частина того, що ми хочемо дати своїм дітям — різнобічний розвиток. Чому? Тому що окрім баскетбольного матчу хлопці провели поетичний батл і для дітей це протистояння було навіть корисніше, важливіше”.

«Усім сподобався цей досвід. Поети відчули енергетику, яку ми несемо в собі, енергетику баскетболу. Ми виховуємо хлопців і дівчат не лише, як баскетболістів, а і особистостей. Це новий захід для наших команд, вийшло справжнє свято, всі перемкнутися від рутини. Ми хочемо всебічно розвивати дітей, важливо, щоб вони були креативні і творчі. Коли вони зіграли — це одне, а в актовій залі зовсім інше — це нове для них, читати вірші, бути самому на сцені. Хлопці проявили себе. Це було відкриттям для нас. Всі хвилювалися, але впоралися дуже добре. Єднання колективу, команди, побачили усіх з різних боків. Драйовий і класний захід», — говорить Світлана Маляр-Белінська, тренерка баскетбольної школи Черкаських Мавп.

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини