22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
20.10.2022

Відбулась пресконференція, присвячена старту нового баскетбольного сезону

img

У Києві в приміщенні першого інноваційного парку України — UNIT.City відбулась пресконференція, присвячена старту нового баскетбольного сезону, зокрема старту нового чемпіонату у Суперлізі Parimatch.

Участь у прес-конференції взяли Міністр молоді та спорту України – Вадим Гутцайт, генеральний секретар ФБУ – Володимир Драбіковський, та гравець київського Будівельника — Володимир Конєв.

Вадим Гутцайт відзначив важливість під час війни проводити спортивні змагання, зокрема чемпіонат України з баскетболу, а також пояснив рішення міністерства проводити матчі без глядачів.

«Головне питання – це безпека. Чи буде час і змога під час тривоги пройти всім з трибун у сховище? Відповідь очевидна. Тому ми прийняли рішення, що безпека – це головне. Бо якщо, не дай бог, буде приліт, то ми закриємо всі чемпіонати», — відзначив Вадим Маркович.

Генеральний секретар ФБУ Володимир Драбіковський розповів, що напередодні старту Суперліги до списку учасників додалась ще одна команда зі Львова.

«Ми почали думали про наступний сезон ще весною і ми почали одні з перших, хто почав проводити змагання, організувавши літній чемпіонат України з баскетболу 3х3.

Грати в Суперлізі будуть 9 команд. До попередньо заявлених восьми команд додалась Львівська Політехніка-Галичина. Вони знайшли спонсора і в команди з’явилась фінансова можливість грати у Суперлізі.

Вони почнуть грати з третього «баблу» (середини листопада). Команди зіграють по 32 гри, переможець визначиться за підсумком регулярного чемпіонату, але у випадку перемоги у війні є можливість зміни формату», — зазначив Володимир Драбіковський.

Раніше стало відомо, що в Суперлізі-2022/23 зіграють: Будівельник (Київ), Дніпро (Дніпро), Київ-Баскет (Київ), Запоріжжя (Запоріжжя), Черкаські Мавпи (Черкаси), БІПА-Одеська область, Старий Луцьк-Університет (Луцьк), Прикарпаття-Говерла (Івано-Франківськ).

Чемпіонат стартує у Києві 22 жовтня, а з 25 жовтня розпочнеться «бабл» у Івано-Франківську. Озвучено також було міста, де пройдуть наступні «бабли» – у другому турі матчі прийме Київ (5-6 листопада) та Луцьк (8-9 листопада). У третьому матчі відбуватимуться у Києві (22-23 листопада) та Дніпрі (24-25 листопада).

Володимир Конєв зізнався, що довгий час навіть не вірив в те, що чемпіонат відбудеться.

«Дуже незвично готуватись до сезону в таких умовах. Рвана підготовка – сьогодні через повітряну тривогу зірвалось тренування. Але ми професіонали і думаємо про команду. Особисто я не вірив, що буде чемпіонат, але продовжував підтримувати форму. Дякуємо тим, хто проводить чемпіонат і дає можливість займатись улюбленою справою в цей непростий час» – заявив Володимир Конєв.

На пресконференції також було озвучено, що за зібрані кошти на літньому чемпіонаті України 3х3 було куплено авто для ЗСУ, зокрема для побратимів президента Харківських Соколів. Він був присутній на події, подякував ФБУ та гравцям, які зібрали ці кошти, а також повідомив, що авто вже в Купянську і служить на перемогу.

На завершення відбулось представлення амбасадора ФБУ, яким став відомий комік, стендапер та блогер Марк Куцевалов. Йому та Вадиму Гутцайту від федерації було презентовано іменні майки збірної України.

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини