22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
22.10.2021

Вадим Козак: В цілому стартом сезону ми задоволені

img

Захисник Хіміка Вадим Козак напередодні домашніх матчів з Запоріжжям та Прометеєм розповів пресслужбі клубу про старт сезону, підготовку до ігор та взаємини в команді.

Читайте матеріал про прогрес Вадим Козака на старті сезону Суперліги Windrose.

— Вадиме, як ти оцінюєш старт сезону, що на твій погляд іде вдало, а що хотілося б поліпшити? 

— Можу сказати, що в цілому стартом сезону ми задоволені, але дуже сильно засмутилися через результат матчу з Будівельником, тому що втратили свою гру, не влучили вільні кидки. Повністю наша гра була, повинні були вигравати. І так само провалилися з Харковом. А так, решта ігор пройшла досить впевнено — за правилами, все як тренер вчить, стабільно граємо.

— Скажи, чи допомагає досягти стабільної гри хороша атмосфера в команді? 

— У нас дуже дружний колектив, хороша атмосфера в команді. Коли приходять нові гравці, перше, що тренер завжди говорить — це те, що в команді повинна бути хороша атмосфера, дружелюбність, підтримка. Я знаю, що не скрізь це так, а в команді це, напевно, найважливіше. Я думаю це один з наших козирів, я в будь-якій ситуації можу розраховувати на кожного гравця нашої команди.

— Вадим, у вас був дуже складний виїзд: Харків, Дніпро — всі команди зі своїм характером, своїми сильними сторонами. Після невдалої гри в Харкові, що допомогло вам зібратися і настільки налаштуватися на гру з Дніпром, знайти в собі цю впевненість і силу, щоб перемогти на майданчику такого складного суперника?

— Якщо сказати щось по Харкову, то до сих пір ми не можемо зрозуміти, і всі хлопці навіть не назвуть причину, чому так зіграли. Незрозуміло для нас, — напевно, день був поганий для всіх, що нічого не вийшло в другій половині гри. А з Дніпром ми завжди виходимо екста-мотивовані, і тренер дуже сильно нас налаштував на цю гру — ми знали, що перед нами сильний суперник, і у Дніпра завжди приємно вигравати, тим більше у них вдома. Нам в роздягальні тренер сказав, що на своєму майданчику Дніпро пару ігор всього програвав, і для нас це було додатковим викликом   — виграти у принципового суперника, ще й на виїзді. Дуже приємно було, дуже багато емоцій від цієї перемоги.

— Зараз ми в очікуванні домашніх ігор, на жаль, вони пройдуть поки без уболівальників, можливо з вакцинацією персоналу спорткомплексу ця ситуація зміниться, але поки так, і всі з цікавістю будуть стежити в трансляціях за ходом подій в матчах із Запоріжжям та Прометеєм. Що на твій погляд буде найважливішим в цих іграх?

— Найважливіше — те, що ми граємо вдома, це наш домашній майданчик, і немає різниці, з ким ми граємо, ми маємо вдома вигравати. З приводу суперників можу сказати, що у нас дуже цікавий чемпіонат, всі команди рівні, всі можуть обіграти один одного; деякі, звичайно, можуть здивувати бюджетами — але як то кажуть, не гроші грають в баскетбол. Ми будемо боротися, будемо викладатися на майданчику в кожній грі, немає різниці, з ким ми граємо.

Що можу сказати про Запоріжжя — команда дуже сильна, молода, зараз вони виграли Київ-Баскет; вже готуємося до зустрічи з Запоріжжям, розбираємо.

Дуже цікаво буде зіграти і з Прометеєм, — дуже хороший підбір гравців в команді, але я думаю, як і з Дніпром, це буде нас тільки сильніше мотивувати — показати все найкраще, на що ми здатні.

— Хотілося б від тебе кілька слів почути на адресу наших фанів — всі будуть дивитися матчі і вболівати за вас.

— Хочу сказати слова подяки за ту підтримку, яка у нас є і офлайн, і онлайн. Ми відчуваємо цю підтримку, це дуже приємно — і коли приходять вболівати в зал, і коли викладають пости і сторіс, вірять в нас і підтримують, навіть коли ми програємо. Також і атмосфера в нашому залі, яка завдяки нашим уболівальникам завжди дуже надихає і заводить команду. Ми завжди граємо для наших фанів, сподіваємось на вашу підтримку і зараз!

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини