22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
25.11.2021

В Черкаських Мавпах розповіли, над чим працюють під час паузи в чемпіонаті

img

Черкаські Мавпи паузу в чемпіонаті проводять максимально продуктивно.

Микола Кірсанов, Олександр Кольченко і Генрі Дугат поділилися інформацією з розташування команди:

Микола Кірсанов:

Нормально все прохродить, гарна атмосфера. Все відбувається під чуйним керівництвом Максима Сергійовича (Міхельсона – прим). Звичайно, ситуація не найвеселіша, нам треба триматися на плаву. Ви самі бачите, що кілька останніх ігор ми в принципі були близькі до перемог над сильними суперниками, непогано зіграли з Хіміком. Загалом це дало якийсь свій результат. Усі хлопці вірять у правильний вектор напряму. Всеок.

Ви самі бачили, як цього сезону проходила комплектація команди. Нещодавно прилетів Генрі Дукат, зараз на якийсь період випав Родні Первіс, але потрібно набирати, покращувати взаєморозуміння і знаходити цей ритм, ланка, яка дозволить нам перемагати трохи більше.

Олександр Кольченко:

Ця пауза потрібна, щоб «почистити мозок», трохи попрацювати над ментальними та тактичними помилками. Ця пауза для нас не для відпочинку, а для роботи над помилками, допущеними в попередніх іграх. Не посипаємо голову попелом, продовжуємо старанно працювати. Думаю, перемоги прийдуть до нас, у нас відмінний склад, комплектація, просто в кожній грі у нас не вистачало чогось, особливо в кінцівках. Потрібно ці моменти розібрати.

На мій подив, після стількох прикрих поразок поспіль ми могли опустити голову, але нічого подібного в роздягальні немає. Ми продовжуємо старанно працювати. Усі професіонали, всі розуміють, що результат залежить лише від нас. Тільки важка робота і праця допоможуть нам виправити ті помилки, яких ми припустилися і досягти прогресу в нашій грі. Все в наших руках, нічого ще не втрачено.

Генрі Дугат:

Зараз ми працюємо над тим, що можна покращити у нашій грі. Що можна виправити, як наприклад, це було в матчі з Одесою. Зараз відштовхуємося від наших сильних сторін, працюємо над нашими слабостями. Потрібно вдосконалювати і наш напад, і захист.

Пауза в чемпіонаті може піти як на користь, так и навпаки, адже ми були в непоганому ритмі. Зараз потрібно тримати наш ритм, налагоджувати зв’язки і ставати сильнішими як команда. Мені подобається в Черкасах, у нас хороша команда, тому я швидко влився в колектив.

Дивіться ролик з останнього тренування Мавп:

img
25.11.2021
Ролик з останнього тренування Мавп
Поділитись:

Новини по темі

Усі новини