22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
08.10.2022

Тренер Дніпра: Ми зараз проходимо стадію формування команди

img

Головний тренер Дніпра Павло Агапов розповів клубній прес-службі про підготовку команди до нового сезону.

«Активну фазу підготовки ми розпочали три тижні тому. Не вигадували велосипед, розпочали дворазові тренування для підняття фізичної готовності, перші два тижні міксували роботу з технічними елементами, комбінаціями, в останній тиждень розпочали безпосередню підготовку до сезону у тактичному плані.

На даний момент ми не шукаємо нових гравців. На даний момент у нас тренується 14 осіб, і цього цілком достатньо для підготовки до сезону. Думаю, саме цим складом ми розпочнемо сезон.

Різниця у класі гравців в команді, звичайно, відчувається. Доводиться деяким гравцям певні речі пояснювати частіше, але саме для цього ми-тренери тут зібралися, щоб направити, підказати. Тому ми зараз проходимо стадію формування команди. Є набір гравців, із яких потрібно зліпити колектив. Цим ми зараз займаємось і для цього нам потрібні товариські ігри. Я думаю, у нас все вийде.

Завтра (8 жовтня) у нас буде перша тренувальна гра із Запоріжжям. Дякую команді-супернику, що погодилися до нас приїхати. Наступного тижня ми їдемо до Івано-Франківська. Після цих ігор ми матимемо розуміння, в якому напрямку рухатись, щоб підкоригувати все до початку чемпіонату».

Павло Агапов очікує в першу чергу серйозного навантаження на лідерів команди через запланований формат чемпіонату.

«Грати в бабах тури раз на два тижні важко буде фізично. Навантаження лягатиме насамперед на лідерів, бо грати три дні поспіль дуже важко. Наприклад, минулого сезону, коли грали через день, то у другій грі швидкості та якість вже падали. Якщо зараз доведеться грати два чи три дні поспіль, то лягатиме серйозне навантаження на гравців — фізичне та моральне. У плані підготовки збільшуються цикли, але це нюанси підготовки. Основне завдання зараз – закласти базу.

Моя позиція така, що кожному гравцеві потрібно дати шанс, незалежно, яким він вважається у ротації. Зрозуміло, що є група основних гравців, на яких лягає навантаження щодо досягнення результату. І для мене, як тренера, важливо протягом сезону кожному гравцеві надати шанс розкритися не лише у тренувальному процесі, а й у грі».

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини