01.03.2022imgLive
21.01.2022

Тернопіль здолав знекровлених Черкаських Мавп

img

Тернопіль здобув виїзну перемогу над Черкаськими Мавпами 76:65 у регулярному чемпіонаті Суперліги Windrose.

Господарі в цьому матчі не могли розрахувати на капітана Івана Ткаченко та форварда Сергія Приймака, у яких виявили коронавірус, плюс захворів Сергій Попов (тест не підтвердив у нього коронавірус). У гостей позитивний тест перед грою здав Домінікас Домаркос. Також гру пропускали тренери Черкаських Мавп.

Фотогалерея матчу

На початку гри господарі на рівних діяли з суперником, але Тернопіль з рахунку 14:14 зробив ривок 8:0, оформивши собі перевагу. Втім, агресивніше загравши у захисті, гравці Черкаських Мавп до середини другої чверті зрівняли рахунок 30:30. Тернопіль трішки краще провів кінцівку десятихвилинки, тому на велику перерву пішов з перевагою +5 – 35:40.

В третій чверті поки були сили, Черкаські Мавпи навіть зуміли вийти вперед, але коли почала даватись взнаки втома, то Тернопіль повернув собі перевагу і на останню перерву команди пішли за рахунку 55:59.

А ось у останній чверті сказалось те, що Черкаські Мавпи майже всю гру провели одним складом (29 хвилин на майданчику провів Дугат, решта стартової п’ятірки – більше 36 хвилин). Гравці Тернополя створили відрив, який дотримали до фінальної сирени – 76:65.

Відеохайлайтів матчу

Найрезультативнішим у Тернополя став Туре Мюррі, на рахунку якого 15 очок, але ще п’ятеро гравців гостей набрали 10 і більше очок. У Мавп по 23 очки у Хамільтона та Максвелла.

Комендарі після матчу

Наступну гру Черкаські Мавпи проведуть у неділю, 23 січня, вдома проти Київ-Баскету, а Тернопіль в Києві зіграє проти Будівельника.