22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
07.10.2021

Сергій Тимусяк: будь-який клуб в Суперлізі Windrose ставить високі завдання перед собою

img

Президент БК Одеса Сергій Тимусяк в інтерв’ю телеканалу Odesa.LIVE розповів про те, чому не відбувся переїзд команди у Палац Спорту, прокоментував підвищення цін на квитки та відповів на питання про задачі клубу на сезон.

— Очікувалося, що клуб буде в новому сезоні грати у Палаці спорту, але перші матчі БК Одеса пройдуть знову в СК Динамо…

— Ми дійсно уклали договір зі Палацом спорту на проведення домашніх ігор. Але після того, як ми провели технічний огляд стану приміщень арени і зробили технічний аудит, ми прийшли до того, що там треба колосальні вкладення в ремонт опалення, роздягалень, туалетів, придбання паркету і покриття на лід. Виходила велика сума, несумірна з нашими можливостями.

Ми вели переговори зі спонсорами, але в нашому місті не знайшлося достатньо людей, готових вкладати гроші саме в спорт. Оскільки цей проект передбачав не тільки баскетбол, а й волейбол, гандбол, міні-футбол, боротьбу, танці. На жаль, ми не знайшли спонсорів, щоб наситити Палац спорту необхідним обладнанням.

— Що змінили в СК Динамо перед сезоном?

— Я зустрічався з президентом ФБУ Михайлом Бродським, пояснив ситуацію, що склалася і було прийнято рішення покращити стан існуючого залу за допомогою ФБУ та завдяки спонсору Суперліги. Ми оновили систему освітлення, в тому числі для трансляцій, ми переобладнали роздягальні, додатково зробили жіночу роздягальню, адже тут також будуть проводити домашні матчі баскетболістки Інтерхіма.

— Чому вирішили підняти ціну на квитки, що викликало бурхливу реакцію в соцмережах?

— Я не розумію причин обурення. На останніх домашніх іграх на цій арені ціна квитків була від 100 до 150 грн. Зараз ціна — 200 грн. Обумовлене зростання ціни енергоносіями, тому що ми платимо ціну Динамо за використання залу. З орендою нам допомагає ФБУ, а експлуатаційні витрати платить клуб. Тут у нас мала кількість глядацьких місць (300-350 уболівальників) і ми не покриваємо витрати.

Якби була велика арена, як наприклад у Палаці спорту на 4000 глядачів, то тоді можна робити диференційовану ціну на квитки: десь менше робити, десь більше.

— Які завдання перед клубом ставите на сезон?

— Будь-який клуб в Суперлізі Windrose ставить високі завдання перед собою. Як і кожен окремий спортсмен.  Інакше, навіщо займатися спортом.

Що стосується команди — наша підготовка до сезону почалася пізно з об’єктивних причин. Нас це не влаштовує. Але головний тренер і чотири гравці команди захищали честь країни в баскетболі 3х3 і для нас це було пріоритетним.

Формування команди. Команда формується виходячи із завдань, фінансових можливостей і побажання тренерів. На жаль, в Одесі така тенденція, що останні чотири роки клуб самостійно займається пошуком спонсорів, підтримку має тільки завдяки ФБУ, є компанія Windrosе, яка в минулому році надала нам спонсорську допомогу і дала якесь дихання, для розвитку клубу. І ми замість того, щоб ставити високі завдання і виходячі з цього формувати склад, вирішували питанням з залом. Але ми все цей етап переживемо і, думаю, в цьому сезоні ми поступово будемо набирати.

img
07.10.2021
Інтерв’ю Сергія Тимусяка телеканалу Odesa.LIVE
Поділитись:

Новини по темі

Усі новини