22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
22.11.2021

Результативний Прометей та не результативний Кривбас: цифри 9 тижня Суперліги Windrose

img

Команди Суперліги відіграли останній тур перед міжнародною паузою. Тепер наша увага на найближчі дні буде зосереджена на національній збірній, а клуби отримають можливість перевести подих, відпочити і з новими силами з 1 грудня продовжити боротьбу у Суперлізі Windrose.

Яким видався останній ігровий тиждень перед паузою? Підбиваємо підсумки тижня, який став одним з найменш насиченим через початок зборів національної команди.

Результати тижня:

Кривбас – Прометей 58:71
Хімік – Черкаські Мавпи 63:76
Одеса – Будівельник 76:92
Запоріжжя – Харківські Соколи 87:86
Прометей – Дніпро 102:64
Тернопіль – Миколаїв 85:61
Київ-Баскет – Кривбас 81:71
Хімік – Будівельник 72:77
Одеса – Черкаські Мавпи 71:69
Тернопіль – Кривбас 50:46

ФБУ виділяє головні цифри та факти зіграних матчів:

Читайте підсумки 8 тижня Суперліги Windrose

102 — на минулому тижні лише одна команда набрала 100 очок – Прометей в центральному матчі туру проти Дніпра. Рекорд сезону в першому колі встановили Харківські Соколи, які в матчі проти Будівельника набрали 105 очок.

46 – одразу дві команди набрали найменшу кількість очок в сезоні і це сталось в матчі Тернопіль — Кривбас. До цього антирекорд сезону за набраними очками був у Хіміка проти Харківських Соколів — 52. Тепер він належить Кривбасу у матчі з Тернополем – 46.

38 — це найбільша різниця в рахунку на цьому тижні. Така різниця закинутих/пропущених м’ячів біла зафіксована у матчі Прометея проти Дніпра. Рекордними залишаються 46 очок між Прометеєм та Черкаськими Мавпами і Будівельником та Одесою в першому колі.

173 – найрезультативніший матч тижня був зіграний в Запоріжжя, де місцева команда мінімально обіграла Харківські Соколи. Найрезультативніший матч сезону зіграли Харківські Соколи та Будівельник в першому колі – 204 очок.

29 — кращий показник за набраними очками в одній чверті на цьому тижні у Тернополя, який результативно провів третю чверть проти Миколаєва. Рекорд сезону – 38 очок у Миколаїва в останній чверті гри проти Тернополя в першому колі.

4 – повторення антирекорду за набраними очками в одній чверті у Кривбасу проти Тернополя (в першій чверті). Лише 5 очок набрали гравці Дніпра в останній чверті проти Прометея. Антирекорд сезону до цього був у гравців Тернополя в матчі з Прометеєм, які у останній чверті тієї гри набрали 4 очки.

7 гравців зробили дабл-дабл в матчах минулого тижня –  Дрю Гордон, Олександр Сізов, Дю’Вон Максвелл, Ді Джей Кеннеді, Крістіан Джонс, Міро Білан і Андрій Агафонов.

У Дрю Гордона тепер дев’ять дабл-даблів у цьому сезоні, у Дю’Вона Максвелла – вісім, п’ять залишається у Владислава Коренюка.

26 очок за гру — Дейшон Френсіс набрав 26 очок в матчі проти Харківських Соколів. Це найкращий показник на тижні і лише 25-й показник в сезоні. Рекордними залишаються 46 очок захисника Кривбаса Закарі Коупленда в матчі проти Київ-Баскету.

34 – найкращий показник рейтингу ефективності на цьому тижні у Ді Джея Кеннеді з Прометея в матчі проти Кривбасу. Рекордний показник у Закарі Коупленда проти Київ-Баскета – 39.

9 передач – найкращий показник тижні за відданими передачами у трьох гравців – Ді Джея Купера з Прометеєм, Майкла Стоктона з Одесою та Генрі Дугата з Хіміком. Рекорд сезону у 16 передач показав Майкл Стоктон з Будівельника проти Дніпра.

14 підбирань у Міро Білана у матчі проти Дніпра стали кращим показником тижня. Рекордні 18 підбирань зробив форвард Харківських Соколів Александар Зечевіч в матчі проти Одеси в першому колі.

14 — Прометей здобув 14 поспіль перемогу у Суперлізі цього сезону. Він єдиний, хто ще не програвав у цьому чемпіонаті

0 – Миколаїв залишається єдиною командою, яка на виїзді ще не перемагала. Наразі у неї 6 поразок у виїзних матчах сезону

91 — найбільший показник командних кидків на цьому тижні і у сезоні у Прометея протии Дніпра. З 91 кидка було реалізовано 71. (Рекорд до цього був у Прометея проти Харківських Соколів — 86)

15 – Илья Сидоров та Джером Рендл більше всіх кидали по кільцю на цьому тижні. Рекорд сезону у Джиана Клавелла з 26 кидками проти Київ-Баскета.

31 —  баскетболісти Прометея в матчі проти Дніпра  більше всіх на цьому тижні кидали з-за дуги. З 31 спроби результативними виявились 12. Рекорд сезону за виконаними кидками — 38 у Дніпра в матчі з Миколаєвом. Рекорд за реалізованими у Харківських Соколів проти Будівельника – 18 з 36.

65 — найбільшу кількість очок на тижні серед стартових п’ятірок набрав стартовий склад Запоріжжя в матчі проти Харківських Соколів. Рекорд належить Одесі, п’ятірка якої набрала 90 очок в матчі з Київ-Баскетом.

51 — найбільшу кількість очок на цьому тижні серед запасних набрала лава Прометея проти Дніпра і тим самим повторила рекорд сезону. До цього часу він одноосібно був у Дніпра в грі проти Тернополя.

13 — найбільший ривок на цьому тижні зробили гравці Хіміка в матчі з Будівельником (рекорд сезону в 22 очки у баскетболістів Миколаєва в матчі з Київ-Баскетом).

38 — найбільший відрив по ходу матчу на цьому тижні був у Прометея з Дніпром (рекорд сезону в 51 очок був у Прометея в матчі проти Черкаських Мавп).

54 — кращий результат тижня за набраними очками з фарби у Будівельника проти Одеси. Рекорд сезону за набраними очками з фарби у Будівельника проти Дніпра – 62 очки.

24 — більше всіх результативних передач на цьому тижні було у  Тернополя проти Миколаєва. Рекорд сезону в 31 передачу у Дніпра проти Соколів та у Будівельника проти Дніпра.

57 — гравці Прометея виконали більше всіх підбирань на тижні в матчі з Дніпром. Рекорд сезону у 59 підбирань належить гравцям Прометея в матчі з Харківськими Соколами.

23 — більше всіх очок другого шансу після підбирань на тижні набрали гравці Прометея проти Дніпра. Рекордними залишаються 27 очок Прометея проти Хіміка.

19 — найбільшу кількість очок на тижні в швидких відривах набрали баскетболісти Харківських Соколів против Запоріжжя (рекорд сезона 40 очок у Тернополя проти Кривбаса)

28— найбільшу кількість очок після втрат на тижні набрали баскетболісти Черкаських Мавп у грі з Хіміком і це повторення рекорду. До цього 28 таких очок набрав Прометей з Черкаськими Мавпами.

Максимально зручно та мобільно слідкувати за всіма новинами та статистикою змагань ви можете за допомогою додатку ФБУ, який можна завантажити в App Store чи Play Market.

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини