01.03.2022imgLive
05.12.2021

Прометей впевнено виграв домашній матч з Одесою

img

Чемпіон України Прометей приймав Одесу в домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Лідери сезону відірвалися від суперника ще у першій половині. До великої перерви команді Ронена Гінзбурга мала перевагу абсолютно за всім статистичними показнимками. Прометей провів дві результативні чверті і набравши 57 очок за половину, отримав 23 очки переваги.

ФОТОГАЛЕРЕЯ МАТЧУ

Найкращий відрізок матчу гості провели в третій чверті, яку змогли виграти 27:21, але під час заключної десятихвилинки гості повернули собі більш комфортну перевагу, яка сягала максимальних 28 очок.

Що важливо перед матчем Ліги чемпіонів проти Динамо, Ронен Гінзбург зіграв широкою ротацією: жодень гравець не отримав більше 27 хвилин ігрового часу, і відразу 6 баскетболістів Прометея набрали 10 і більше очок. Прометей домінував на підбиранні та в трисекундній, краще рухав м’яч та регулярно отримував легкі очки у швидкому нападі.

Одеса, яка лідирувала лише на старті гри, не змогла створити проблеми для лідера чемпіоната на 40-хвилинній дистанції. Прометей вдруге в сезоні здолав одеситів, вигравши матч із рахунком 101:75.