01.03.2022imgLive
04.11.2021

Потужна третя чверть принесла Прометею перемогу над Запоріжжям

img

Прометей приймав Запоріжжя в першому матчі сьомого ігрового тижня регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Команда Станіслава Овдеєнка краще розпочала гру, скориставшись великою кількістю втрат та низьким відсотком реалізації кидків з гри у господарів. Все це у поєднанні з результативною грою Джозефа призвело до 12 очок переваги гостей ще під час стартовій десятихвилинки.

Прометей відповів у другій чверті, зумівши отримати мінімальну 1-очкову перевагу після 20 хвилин гри. Результативний відрізок провів Кріс Доу, який своєю агресивною роботю у нападі створив фундамент для камбека Прометея. Господарі завевлися, зіграли сконцентрованіше та додали у захисті, змусивши припускатися великої кількості втрат вже Запоріжжя.

ФОТОГАЛЕРЕЯ МАТЧУ

Долю матчу фактично було вирішено в третій чверті, яку Прометей виграв із розгромним рахунком 29:6. Господарі відправили команду Станіслава Овдеєнка в нокдаун, відійти після якого гості вже не змогли. У Прометея до командного захисту додався командний напад: господарі домінували у трисекундній і створили дуже великі проблеми для суперника за рахунок легких очок у швидкому нападі.

Четверта чверть у цьому матчі виявилася формальністю. Прометей довів домашню гру до комфортної та впевненої перемоги, подовживши серію в регулярному чемпіонаті до 11 поспіль виграних матчів. Запоріжці, провівши вдало лише першу чверть, втримати чемпіона на дистанції не змогли — команда Ронена Гінзбурга виграла у колектива Станіслава Овдеєнка з рахунком 91:63. Прометей повів у сезонній верії із Запоріжжям з рахкнуом 2-0.

Найкращий гравець

Кріс Доу до 24 очок (8/12 двоочкових, 1/3 триочкових, 5/7 штрафних) додав 14 підбирань та 3 передачі. Показник ефективності американського захисинка становив 32 бали.

Наступні матчі

Прометей 14 листопада на виїзді зіграє проти Миколаєва, а Запоріжжя проти корабелів на виїзді у наступній грі гратиме 12 листопада.