01.03.2022imgLive
17.02.2022

Кривбас вдома завдав поразки Черкаським Мавпам

img

Криворізький Кривбас здобув впевнену перемогу над Черкаськими Мавпами з рахунком 80:63 у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Черкаські Мавпи краще почали матч, вийшовши вперед 8:2, але Кривбас відповів своїм ривком 9:0. Надалы на майданчику була рівна боротьба, але наприкінці другої чверті кілька вдалих атак господарів дозволили їм піти на велику перерву за переваги +11 – 38:27.

Фотогалерея матчу

У третій чверті Кривбас продовжив нарощувати перевагу, довівши її до +18, після чого команда Артема Сліпенчука в цілому спокійно довела матч до перемоги, тримаючи свою перевагу у «коридорі» +10-15 очок. З рештою все завершилось з рахунком 80:63.

Хайлайти матчу

Кращим гравцем матчу став Мілош Поповіч, який оформив дабл-дабл з 11 очок та 17 підбирань. Найрезультативнішим у переможців став Владислав Коренюк з 17 очками, а у гостей Олександр Кольченко відзначився 21 набраним балом.