01.03.2022imgLive
09.10.2021

Хімік впевнено переграв Кривбас

img

Южненський Хімік здобув свою четверту перемогу на старті сезону Суперліги Windrose, обігравши в рідних стінах сенсаційний Кривбас — суперники до очної зустрічі підійшли, маючи по три перемоги в чотирьох матчах в своєму активі.

Команди почали гру не дуже результативно, багато промахуючись. У Кривбаса точність в першій чверті склала 31%, тоді як у Хіміка — 44%. Але результат южненців був обумовлений грою Джонса, який за перші 10 хвилин встиг набрати 11 очок. Це дозволило господарям по ходу чверті вести 8 очок і виграти її 18:13.

Десь в тому ж руслі проходила і друга чверть, яку Хімік мав всі шанси виграти з тим же рахунком, але судді вирішили, що за секунду до перерви фол з центрі майданчика Рябчука був неспортивним і поставили три штрафних, два з яких Полайт реалізував. Таким чином, на велику перерву команди пішли за рахунку 36:28.

Куди ефективніше Кривбас заграв в третій чверті завдяки Коренюку, який повів свою команду вперед і гості майже зрівняли рахунок. Лише триочкове попадання Морріса з сиреною дозволило Хіміку почати четверту чверть з +5 переваги.

А там Хімік зробив ще один ривок, довів свою перевагу до +12 (знову включився Джонс, який був близький до дабл-даблу з рекордними для себе в цьому сезоні 19 набраними очками) і отримав психологічну перевагу в кінцівці. В результаті Хімік лиш зміцнив своє лідерство в рахунку, вигравши в підсумку 75:59.

Южненський Хімік в наступних матчах 15 жовтня зіграє на виїзді з Харківськими Соколами, а потім 17 жовтня проведе матч в Дніпрі проти місцевої команди. Кривбас 14 жовтня вдома прийме Будівельник, а через два дні також вдома зустрінеться з Черкаськими Мавпами.