22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
10.11.2021

Дювон Максвелл: Сподіваюся, ми почнемо перемагати і всерйоз вклинемося в боротьбу за нагороди

img

Форвард Черкаських Мавп Дювон Максвелл став відкриттям цьогорічного сезону Суперліги Windrose.

30-річний баскетболіст потужно стартував у чемпіонаті і демонструє один із найкращих показників ефективності за багато років в Україні. У середньому за гру на рахунку Максвелла 18 очка, 8.4 підбирання та 23.7 РЕ.

В інтерв’ю пресслужбі команди Дювон проаналізував невдачі команди, вказав на сильні сторони, поділився думками про своє лідерство у команді та розповів про дієту та сім’ю.

– Дювоне, команда зараз іде по сезону з показником 2-9. Яку оцінку можна поставити за результат?
– На жаль, ми програємо. Немає чого казати, окрім того, що потрібно змінити ситуацію якнайшвидше, повернутися до зали і працювати. Не потрібно думати про попередні матчі, варто концентруватися на наступних, шукати позитивні моменти, які у нас покращуються. Так, ми стартували погано, у нас нема виправдань, ніхто себе не шкодує. Потрібно працювати, ми знаємо над чим, ми зростаємо, граємо все краще. Результат прийде.

– Останнім часом чимало гравців вибували через застуду та ушкодження і лише буквально перед матчами поверталися у стрій. Це може бути причиною невдач?
– Це частина гри, нашої роботи — застуди, хвороби, травми. Всі проходять через це. Хтось вибуває, йому на зміну приходить інший, отримує більше часу, закриває цю позицію. У нас немає виправдань, ми їх не шукаємо. Потрібно лише працювати. Травми та застуди — це частина гри, тому цей фактор я не розглядаю.

– Як команда себе почуває після цих поразок. Яка атмосфера в команді?
– Поразки переживаємо складно, ніхто не тішитиметься невдачам. Коли багато програєш, це впливає на все твоє життя, не лише на майданчику, навіть їжа не така смачна, як зазвичай. Серія поразок — це погано, але ми вибиремося із цієї смуги. Позитивний момент в тому, що у нас у складі ряд гравців із сильним характером, це нас загартовує, ми віддаємо всіх себе, щоб змінити ситуацію якнайшвидше.

– Через поразки немає непорозумінь, сварок?
– Ні, нічого такого. Ми люди, зрозуміло, що поразки — це боляче, але ми намагаємося не концентруватися на цьому. В цілому, команда — живий організм, є позитивні і негативні моменти, підйоми і падіння, як у всіх. Тому пройдемо і крізь це. Зараз в команді все добре, всі заряджені. Це має нас загартувати. Це життя, ніхто не може постійно вигравати, а хтось постійно програвати. На жаль, зараз ми поступаємося, але все залежить від нас. Запевняю, що нікого не влаштовують поразки, тому всі докаладають усіх зусиль.

– Давай поговоримо про твій сезон. Зараз ти один із найкращих гравців Суперліги Windrose. Як оціниш свою гру і чи приємно бути серед лідерів?
– Я вдячний Богу, що можу демонструвати таку гру, але я не здивований. Можливо в Україні люди здивувалися рівню моєї гри, тому що вони не знали мене до цього. Але я вдячний за можливість грати тут і демонструвати свою найкращу гру. Нещодаво я змінив агента, моя кар’єра пішла зовсім в іншому напрямку. Я став більш дорослим, мудрим і виваженим гравцем. Радий, що це позначається на майданчику. Я завжди граю так, тут немає нічого нового. Я ставав MVP та найрезультативнішим гравцем в інших країнах, тому це не дивно для мене. Але я втомився від цього, я хочу стати чемпіоном. Для мене головне — перемоги, сподіваюся, ми почнемо перемагати і всерйоз вклинемося в боротьбу за нагороди.

– Ти – лідер Черкаських Мавп. Як тобі ця роль?
– Роль лідера — дещо нове для мене, бути одним із ветеранів, який вже має тривалу кар’єру. Я намагаюся бути надійним. Найважливіша риса, яку повинен мати лідер — бути надійним. Партнери завжди можуть покластися на мене, хочу щоб тренери і гравці розуміли, що я той, хто завжди віддасться на 110% у будь-якій ситуації.

– Після 11-ти матчів в Україні, що можеш сказати про рівень Суперліги?
– Ліга досить сильна, багато міцних команд, загальний рівень високий. Я влився у цей баскетбол, попри поразки, не сказав би, що ми найслабша команда. Нас не б’ють кожного матчу, більшість наших поразок — це близькі і рівні матчі. В загальному це свідчить про високий рівень, низка хороших клубів і гравців найвищого рівня.

– Практично у кожній грі ви мали шанси на перемогу, були близькі поразки. Це вселяє надію в те, що в майбутньому у таких рівних матчах команда виграватиме?
– Я не дуже вірю у моральні перемоги. Стосовно близьких поразок, давай я закцентую увагу на такому – все впирається у дрібні деталі, ключові рішення, навіть я сам десь прийняв неправильне рішення. Я завжди починаю з себе, беру відповідальність на себе, як лідер команди. Десь кілька рішень у захисті, кілька моментів в атаці — все це може змінити всю гру, якийсь дрібний момент.

– У вас досить непогана зв’язка з Родні Первісом. Розкажи, як налагодили хімію?
– Ми з Родні і Айзеком сусіди, живемо в одному будинку. Досить швидко порозумілися, справа в тому, що ми маємо схожий бекграунд, росли у подібному середовищі. Це допомагає нам зрозуміти один одного, хто із чим згоден, а хто ні. Тому на майданчику гарно почуваємося поруч.

– Найскладніший матч сезону із «Прометеєм»?
– Так, звісно, «Прометей». Вони нас добряче розгромили. Я пригадував свою кар’єру, не пригадую таких матчів. Вони не показали нічого особливо, справа в тому, що ми зробили, як команда. Тоді зрозуміли, що нам потрібно змінювати багато чого. І вже в наступних матчах ситуація була кращою.

– Стартувало друге коло Суперліги. Як готуєшся до наступних матчів у чемпіонаті?
– Готуємося максимально. Як я сказав раніше, нам потрібно швидко виправляти ситацію. Що зауважу, у цій команді немає боягузів, усі чоловіки. Тому ми будемо боротися до останнього матчу в сезоні, попри всі обставини травми чи поразки ми вийдемо сильнішими з цього. Ми бійці, тому ситуація зміниться, немає іншого варіанту. Тренер проробив хорошу роботу, зібрав хлопців із сильними характерами і це позначиться на результаті.

– Ти сказав про зміну агента. Цей момент став важливим у твоїй кар’єрі?
– Після коледжу, на початку професійної кар’єри я поїхав до Японії, у мене тоді не було правильного плану, шляху, за яким я маю рухатися. тоді я гнався за можливістю грати, заробити грошей, показати себе. Скрізь, де б я не був, я грав добре, у мене не було поганого сезону. Але мені потрібно було зупинитися і зрозуміти, куди я рухаюся, розглянути всі можливості, які будуть найкращими для мене, щоб зробити своє життя і життя моєї сім’ї кращим.
Важливим моментом стало народження моєї другої доньки, це змінило мене досить сильно. Моя відповідальність зросла, мій сон зменшився (сміється прим.), я отримав баланс у житті. Тепер я більше розумію як у житті, так і баскетболі, можу стати кращим лідером, я сильніший ментально. Я відповідально ставлюся до багатьох речей у житті, що я їм, як я себе поводжу. Я вже не молодий хлопець, тому маю чинити інакше, ніж раніше.

– Ти маєш особливу дієту? Розкажи про неї.
– Я викреслив зі свого раціону солодощі і цукерки. Не вживаю червоного м’яса, жодної свинини і яловичини, лише курятина і риба. Все, що я роблю — прагну розтягнути якомога на довший час свою кар’єру, тому ретельно слідкую за своїм здоров’ям.

– Ти батько двох доньок. Як це бути, батьком двох дівчаток?
– У мене дві доньки Макензі і Бруклін. Моя старша 7-річна — вона бос, вона головна, вона все знає, всім керує. Меншій 7 місяців. Вони разом із їхньою мамою — найдорожчі люди у моєму житті. Я вдячний, що вони є. Це допомагає мені бути у фокусі, бути cконцентрованим на своїй роботі. У мене тепер є мета, грандіозна мета — це Бог і родина. Ми спілкуємося кожного дня рано вранці і дуже пізно ввечері.

– Ми знаємо тебе на майданчику, розкажи, який ти у житті. Як проводиш вільний час у Черкасах?
– Не скажу нічого особливого, мої вихідні проходять переважно у режимі відпочинку, намагаюся якомога краще відновитися. Звичайно, ти маєш бути соціалізованим, тому протягом сезону вибираюся із партнерами по команді кудись. Але цього не дуже потрібно робити, коли ти програєш, ти не хочеш бачити людей.

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини