01.03.2022imgLive
17.02.2022

Дніпро виграв сьомий матч поспіль, обігравши Одесу

img

Дніпро здобув перемогу над Одесою у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Старт матчу був за господарями. Дніпру вдалося зробити вдалий ривок 11:2 і захопити лідерство у матчі. На першу перерву Дніпро пішов, маючи перевагу +11. У другому періоді господарі лише збільшили свою перевагу, а Одеса продовжувала шукати свою гру. У результаті, на велику перерву Дніпро пішов лідером +21.

Дніпро — Одеса: фотогалерея матчу.

Після перерви гра трохи змінилась. Одеса додала проте наздогнати Дніпро їм не вдалось. Втім гості змогли скоротити відставання у рахунку до 10 очок і невеликі шанси на порятунок матчу перед заключною чвертю мали.

Однак, врятувати матч гостям не вдалось. Дніпро впевнено провів останню чверть і не дав можливості Одесі відновити інтригу. Господарі довели матч до перемоги і виграли сьому гру поспіль в Суперлізі.

Дніпро — Одеса: хайлайти матчу.

Кращим гравцем матчу став Іссуф Санон, який набрав 18 очок, 5 підбирань і 5 асистів.

Наступні матчі обидві команди зіграють вже після перерви на матчі збірної.

КСК Шиннік

Дніпро – Одеса 83:59 (25:14, 22:12, 16:24, 20:9)

Дніпро: Крутоус (10), Павлов (8 + 7 підбирань), Санон (18 + 5 підбирань + 5 асистів), Зотов (11 + 10 асистів), Кравцов (15) – старт, Шундель (3), Колдомасов (5), Бобров (6 + 6 підбирань), Тимофеенко (5 + 6 підбирань), Закурдаев (0), Загреба (2)

Одеса: Лейманіс (11), Ткачук (1), Агафонов (11 + 6 підбирань), Фіцпатрік (7), Шепард (11 + 9 підбирань) – старт, Лауріс (6), Гутман (0), Шорсткий (2), Новіков (2), Марченко (8)