01.03.2022imgLive
16.12.2021

Черкаські Мавпи продовжили серію поразок вдома

img

Черкаські Мавпи програли вдома Кривбасу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose – 65:71.

Хід матчу
Боротьба в поєдинку приблизно рівних наразі суперників розгорталася за графіком гойдалок. Господарі до середини стартової 10-хвилинки намагалися піти у відрив, але згодом розгубили атакувальний запал.

Натомість гості додали в другій чверті та організували відрив уже на свою користь. Допомогла суттєва перевага за триочковими: 6/14 проти 2/6. По два дальніх кидки у гостей за першу половину реалізували Юміпіг та Вукович. У першого при цьому була 100-відсоткова реалізація.

У третій чверті маятник гойдалок повернувся на сторону господарів. Ті відіграли 4 очки відставання та вийшли на 3 вперед. Однак зміцнити перевагу не вдалося. Гості знову перехопили перевагу. Відтак заключна 10-хвилинка починалася фактично з чистого аркуша.

Ривок гостей наприкінці матчу виявився вирішальним. Попри кілька таймаутів господарі так і не змогли врятуватися. Відтак Черкаські Мавпи вже ввосьме поспіль програли вдома. Натомість Кривбас виборов другу поспіль перемогу та другу на виїзді в чемпіонаті.

Відео коментарів

Герої матчу
У переможців найрезультативнішими стали Владислав Коренюк (17 очок), Мілош Попович (14 очок, 13 підбирань, 5 передач).

Наступний матч
Черкаські Мавпи наступний поєдинок грають за два дні вдома проти Миколаєва. Кривбас того ж дня гратиме в Києві проти Будівельника.

Фотогалерея

СУПЕРЛІГА WINDROSE
Регулярний чемпіонат

16 грудня

Черкаси. 18:00
Черкаські Мавпи – Кривбас – 65:71 (17:15, 14:20, 15:13, 19:23)
Черкаські Мавпи: Дугат 16о + 6пр, Кольченко 13, Максвелл 11, Ткаченко 8о + 5пд, Сергеєв 8 – старт; Первіс 6, Хамільтон 3, Приймак, Попов, Конате.
Кривбас: Коренюк 17о + 6пд, Попович 14о + 13пд + 5пр, Юміпіг 12, Артамонов 10о + 5пр, Бондарчук 4 – старт; Вукович 6, Латкович 4о + 5пр, Мотлі 2, Фролов 2.