01.03.2022imgLive
30.09.2021

Черкаські Мавпи поступилися вдома Хіміку

img

Черкаські Мавпи поступилися вдома Хіміку в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose – 63:89.

Хід матчу
Напередодні домашньої зустрічі з Хіміком головний тренер черкасців Максим Міхельсон очікував важку боротьбу, хвилюючись за емоційну налаштованість своїх гравців після виснажливої перемоги у попередньому поєдинку проти Будівельника.

І хвилювання виявилися не даремними. Господарі не впевнено ввійшли в боротьбу. Їм ніяк не вдавалося налагодити командну взаємодію. Не пішла гра в героя попереднього матчу Родні Первіса. За першу половину він так і не зміг жодного разу влучити в кільце.

За першу половину господарі значно більше помилялися, за втратами вони поступалися 9:4. Натомість южненці більше та влучніше атакували. Відтак Хімік виграв дві чверті зі старту з загальною перевагою в 13 очок.

Розмочити особистий рахунок набраних очок Первіс зміг лише одним влучанням зі штрафного в середині третьої 10-хвилинки. Періодичні активні дії від Кольченка та Максвелла не мобілізували господарів. Відтак загальна тенденція не змінилася. Хімік продовжив домінувати та виграв і третю чверть.

Заключна 10-хвилинка остаточно позначила перевагу гостей. Ті на її старті продовжили збільшувати перевагу – 7:0. У підсумку Хімік впевнено виграв і заключну чверть та весь поєдинок.

Герої матчу
Найрезультативнішими в переможців стали Делано Спенсер (28 очок) та Крістіан Джонс (16 очок, 8 підбирань).

Відео коментарів

Наступний матч
Черкаські Мавпи наступний поєдинок грають 2 жовтня вдома проти Одеси. Хімік того ж дня гратиме в Києві проти Будівельника.

Фотогалерея

СУПЕРЛІГА WINDROSE
Регулярний чемпіонат

30 вересня
Черкаси. 18:30

Черкаські Мавпи – Хімік – 63:89 (16:25, 17:21, 14:18, 16:25)
Черкаські Мавпи: Максвелл 24о + 7пд, Кольченко 11, Ткаченко 8о + 11пд, Первіс 7, Конате – старт; Хамільтон 5, Приймак 4, Бондаренко 4, Попов, Скіра, Токовенко.
Хімік: Спенсер 28, Джонс 16о + 8пд, Антипов 4, Рябчук 3о + 5пд, Ковляр 1 – старт; Морріс 12о + 5пд, Едвін 11о + 7пд, Козак 8, Сорочан 3, Завадський 2, Мироненко 1.