01.03.2022imgLive
02.12.2021

Будівельник здобув непросту перемогу над Тернополем

img

Київський Будівельник продовжив свою переможну серію до 7 матчів, здолавши на виїзді Тернопіль 78:71.

Будівельник прибув до Тернополя без свого головного скорера Джиана Клавелла, який не встиг відновитись після травми.

Вже стартовий відрізок показав, що гостям зі столиці легко у поєдинку не буде – команда Дмитра Забірченка вийшла вперед 10:3 та тривалий час утримувала здобуту перевагу. Тернополяни взяли на озброєння тактику Харківських Соколів, які у першому колі за рахунок дальніх точних кидків переграли команду Міглінієкса. Щоправда, на нещастя для господарів, у них дальній кидок не пішов – 2 влучення з 9 спроб у першій чверті та 4/15 за першу половину.

Фотогалерея матчу

При цьому Будівельник мав відразу 5 втрат за перші 10 хвилин, що й дозволяло Тернополю тримати перевагу. Лише завдяки баззеру Брауна Будівельник пішов на першу перерву за -4 (13:17).

Фактично всю другу чверть Будівельник був у ролі наздоганяючих, але наприкінці перехопив ініціативу і вийшов уперед. Тернопіль мав останню атаку і 5 секунд на неї, але арбітри не зафіксували фол на Бояркіні, який показував, що його били по руках, а повтор показав, що Місяць хоч і потрапив із сиреною триочковий, але все ж таки виконав кидок після завершення ігрового часу – 35:38 на користь Будівельника.

У третій чверті команди по черзі виходили вперед, але за підсумками десятихвилинки Будівельник зберіг перевагу 54:53.

Рівність у рахунку трималася до середини вирішальної чверті, коли кілька невдалих атак у господарів плюс втрати Дашича дозволили Будівельнику відірватися на 10 очок за 3 хвилини до кінця. Цей ривок і став вирішальним у матчі.