Будівельник взяв реванш у Харківських Соколів за поразку в першому колі
Будівельник впевнено переміг Харківських Соколів у Києві 80:71, зрівнявши рахунок у сезонному протистоянні у Суперлізі Windrose.
Матч у Києві між Будівельником та Харківськими Соколами відкривав програму ігрового дня. Перед зустріччю команди ділили другу-третю сходинку в турнірній таблиці, маючи по 9 перемог у 13 матчах. Переможець цього матчу виходив на проміжне друге місце.
Команди грали відносно недавно – 28 жовтня, і тоді у Харкові місцева команда, граючи у відкритий баскетбол, «перестріляла» суперника 105:99.
На цей раз Будівельник не дав супернику так легко атакувати і якщо в першій чверті підопічні Плеханова ще трималися у рахунку поруч з господарями, то далі Будівельник почав йти у відрив. Рахунок 45:31 після першої половини в першу чергу був зумовлений більшою кількістю кидків киянами – 38 проти 27 при майже рівній точності. А ще у гостей було одразу 13 втрат.
І якщо в першій зустрічі в сезлні Харківські Соколи спромоглись на перемогу завдяки дальнім влучанням, який тоді було 18 з 36, то тепер за першу половину гості виконали лише 9 дальніх спроб, влучивши 4 з них (при цьому 3 з 4 у Девіса).
Надалі Будівельник довгий час тримав розрив у рахунку, але у середині четвертої чверті Харківські Соколи підібрались до суперника на відстань 3-4 очок, повернувши інтригу до матчу. Але Будівельник дисципліновано провів останні хвилини матчу, не випустивши перемогу.
Кращим гравцем матчу став Гордон з дабл-даблом (24 очки та 13 підбирань). У Клавелла 21 очко.
В наступному своєму матчі Будівельник 18 листопада зійдеться з Одесою, а Харківські Соколи 19 листопада продовжать свою серію виїздів матчем у Запоріжжі.
Статистика лідерів:
Ім’я | Очки | Підбирання | Передачі |
---|---|---|---|
Дрю Гордон | 24 | 13 | 0 |
Джиан Клавелл | 21 | 3 | 4 |
Ім’я | Очки | Підбирання | Передачі |
---|---|---|---|
Майкл Девіс | 22 | 6 | 5 |
Максвелл Магоні | 15 | 7 | 6 |
Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат
13 листопада.
Київ, GYMMAXX
Будівельник — Харківські Соколи 80:71 (19:16, 26:15, 16:19, 19:21)
Будівельник: Клавелл 21, Браун 8 + 8 підбирань, Стоктон 7 + 5 передач, Близнюк 10, Гордон 24 + 13 підбирань – старт; Кобець 6 + 6 підбирань, Конєв 4, Апшоу 0, Кондраков 0.
Харківські Соколи: Шевченко 7, Девіс 22 + 6 підбирань + 5 передач, Зечевіч 2, Глєбов 0, Граф 8 + 5 підбирань – старт; Магоні 15 + 7 підбирань + 6 передач, Нікітін 10 + 5 підбирань, Буренко 7, Сімонс 0, Нємцу 0, Кузнецов 0.