01.03.2022imgLive
18.12.2021

Будівельник впевнено вдома переграв Кривбас

img

Столичний Будівельник здобув комфортну перемогу над Кривбасом з рахунком 82:73 в домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Фото поєдинку

Статус фаворита кияни почали виправдовувати зі старту, створивши перевагу 10:2 і втримуючи її. Кривбас старався триматись за господарями на невеликій відстані, але провал в середині другої чверті коштував гостям -19 за три хвилини до великої перерви. Кінцівку чверті все-таки краще зіграли гравці Кривбасу, які трішки відігрались – 38:27.

Третя чверть пройшла в схожому з попередньою ключі – за хвилину до кінця Будівельник вигравав +23, але Кривбас до перерви трішки скоротив відставання – 58:40. На той момент у Кривбаса була реалізація 28% проти 56% у Будівельника, що і спричинило таку різницю у рахунку.

В останній чверті Кривбас «прорвало» – команда Сліпенчука здобула 33 бали, скоротила відставання до 8-10 очок і тримала інтригу до кінця, поступившись 73:82.

Хайлайти матчу

Кращим кравцем матчу став Майкл Стоктон, який до 18 очок додав 15 передач та 4 підбирання за 30 хвилин на майданчику.