22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
14.12.2021

Битва Прометея і Будівельника та скромні здобутки: цифри 11 тижня Суперліги Windrose

img

Будівельник був близький, щоб завдати Прометею першу поразку в сезоні, а Київ-Баскет після невдалого матчу у Харкові розібрався з Дніпром — тур запам’ятався багатьма непоступливими поєдинками і цікавими результатами.

Традициійно підбиваємо підсумки тижня через призму цифр та досягнень гравців та команд.

Результати тижня:

Кривбас – Одеса 69:80
Миколаїв – Хімік 82:87
Черкаські Мавпи – Запоріжжя 71:83
Дніпро – Тернопіль 91:87
Харківські Соколи – Київ-Баскет 85:73
Будівельник – Запоріжжя 87:81
Черкаські Мавпи – Прометей 76:90
Кривбас – Хімік 66:63
Миколаїв – Одеса 80:82
Харківські Соколи – Тернопіль 75:70
Дніпро – Київ-Баскет 61:79
Будівельник – Прометей 82:85

ФБУ виділяє головні цифри та факти зіграних матчів:

Читайте підсумки 10 тижня Суперліги Windrose

91 — тиждень виявився скромним на здобуті очки – жодна команда не перетнула позначку в 100 набраних очок, а найкращим результатом стали 91 бал Дніпра проти Тернополя. Рекорд сезону в першому колі встановили Харківські Соколи, які в матчі проти Будівельника набрали 105 очок.

61 — якщо проти Тернополя Дніпро набрав найбільшу кількість очок, то проти Київ-Баскету — найменшу на цьому тижні. Рекорд сезону належить Кривбасу у матчі з Тернополем – 46.

18 — це найбільша різниця в рахунку на цьому тижні. А взагалі одразу 7 матчів тижня завершились з близьким рахунком у 6 і менше очок різниці. Рекордними залишаються 46 очок між Прометеєм та Черкаськими Мавпами і Будівельником та Одесою в першому колі.

178 – найрезультативніший матч тижня був зіграний в Дніпрі, де місцева команда обіграла Тернопіль. Найрезультативніший матч сезону зіграли Харківські Соколи та Будівельник в першому колі – 204 очок.

31 — кращий показник за набраними очками в одній чверті на цьому тижні у Дніпра, який результативно провів першу чверть проти Тернополя. Рекорд сезону – 38 очок у Миколаїва в останній чверті гри проти Тернополя в першому колі.

9 – найгірший результат тижня за набраними очками в одній чверті у Кривбаса на початку гри проти Хіміка. Гірший результат сезону у 4 очка за чверть у Тернополя в матчі з Прометеєм в першому колі і у Кривбасу проти Тернополя у другому колі.

12 гравців зробили дабл-дабл в матчах минулого тижня – двічі Кріс Джонс, двічі Ді Джей Купер, Домінікас Домаркас, Максим Сандул, Александр Зечевіч, Віталій Мальчевський, Володимир Конєв, Владімір Дашич, Міро Білан та Алек Браун.

У Дрю Гордона залишається дев’ять дабл-даблів у цьому сезоні, у Дю’Вона Максвелла – вісім, шість у Владислава Коренюка.

28 очок за гру набрав новачок Миколаєва Зайд Херст в матчі проти Хіміка. Це кращий показник тижня і 16-19 у сезоні. Рекордними залишаються 46 очок захисника Кривбаса Закарі Коупленда в матчі проти Київ-Баскету на старті чемпіонату.

33 – найкращий показник рейтингу ефективності на цьому тижні у Александра Зечевіча в матчі протии Київ-Баскета. Рекордний показник у Закарі Коупленда проти Київ-Баскета – 39 в першому колі.

13 передач – Домінікас Домаркас в матчі з Дніпром відзначився кращим показником тижня за передачами за гру. Це третій показник сезону. Рекорд сезону у 16 передач показав Майкл Стоктон з Будівельника проти Дніпра у другому колі.

14 підбирань у Кріса Джонса з Хіміка у матчі протии Миколаєва стали кращим показником тижня. Рекордні 18 підбирань зробив форвард Харківських Соколів Александар Зечевіч в матчі проти Одеси в першому колі.

18 — Прометей здобув 18 поспіль перемогу у Суперлізі цього сезону. Він єдиний, хто ще не програвав у цьому чемпіонаті

0 – Миколаїв залишається єдиною командою, яка на виїзді ще не перемагала. Наразі у неї 8 поразок у виїзних матчах сезону. На цьому тижні Миколаїв грав вдома, тому не міг перервати цю серію.

76 — найбільший показник командних кидків на цьому тижні у Будівельника проти Прометея (реалізовано 32). Рекорд сезону в 91 виконаний кидок у Прометея проти Дніпра в другому колі.

22 – Джером Рендл більше всіх кидав по кільцю на цьому тижні в матчі проти Прометея (реалізував 9 кидків). Рекорд сезону у Джиана Клавелла з 26 кидками проти Київ-Баскета.

33 —  одразу три команди виконали кращий результат на тижні за виконаними кидками з-за дуги – Запоріжжя проти Будівельника (реалізовано 14), Київ-Баскета проти Харківських Соколів (14) та Хіміка проти Миколаєва (13). Рекорд сезону за виконаними кидками — 38 у Дніпра в матчі з Миколаєвом. Рекорд за реалізованими у Харківських Соколів проти Будівельника – 18 з 36.

71 — найбільшу кількість очок на тижні серед стартових п’ятірок набрали стартові склади Прометея проти Будівельника та Харківських Соколів проти Київ-Баскета. Рекорд належить Одесі, п’ятірка якої набрала 90 очок в матчі з Київ-Баскетом у другому колі.

42 — найбільшу кількість очок на тижні серед запасних набрала лава Прометея проти Черкаських Мавп. Рекорд сезону тиждень тому встановила лава Київ-Баскета проти Черкаських Мавп – 53.

12 — найбільший ривок на цьому тижні зробили гравці Черкаських Мавп проти Прометея та гравці Миколаєва проти Хіміка (рекорд сезону в 22 очки у баскетболістів Миколаєва в матчі з Київ-Баскетом).

22— найбільший відрив по ходу матчу на цьому тижні був у Київ-Баскета проти Дніпра (рекорд сезону в 51 очок у Прометея в матчі проти Черкаських Мавп в першому колі).

52 — кращий результат тижня за набраними очками з фарби у Прометея проти Черкаських Мавп. Рекорд сезону за набраними очками з фарби у Будівельника проти Дніпра – 62 очки.

30 — більше всіх результативних передач на цьому тижні було у Терноплля проти Дніпра. Це майже повторення рекорду сезону в 31 результативну передачу в матчі, який раніше був встановлений в матчах Дніпра проти Соколів, Будівельника проти Дніпра та Дніпра проти Миколаєва.

53 — гравці Будівельника виконали більше всіх підбирань на тижні в матчі з Прометеєм. Цікаво, що другий результат на тижні – у Прометея в тій же грі – 49. Рекорд сезону у 59 підбирань належить гравцям Прометея в матчі з Харківськими Соколами.

19 — більше всіх очок другого шансу після підбирань на тижні набрали гравці Миколаєва проти Одеси. Рекордними залишаються 27 очок Прометея проти Хіміка в першому колі.

18 — найбільшу кількість очок на тижні в швидких відривах набрали баскетболісти Хіміка з Миколаєвом (рекорд сезона 40 очок у Тернополя проти Кривбаса в першому колі)

25 — найбільшу кількість очок після втрат на тижні набрали баскетболісти  Харківських Соколів проти Київ-Баскета. Рекорд сезону в 28 таких очок у Прометея з Черкаськими Мавпами в першому колі і Черкаських Мавп з Хіміком у другому.

Максимально зручно та мобільно слідкувати за всіма новинами та статистикою змагань ви можете за допомогою додатку ФБУ, який можна завантажити в App Store чи Play Market.

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини