Арсен Тимофічук: Суперліга – це шанс показати, на що я здатен, як гравець
Цьогорічний сезон української Суперліги став дебютом на найвищому рівні для багатьох молодих гравців. Серед них – вихованець Академії БК «Говерла», 19-річний Арсен Тимофічук, який поспілкувався з клубною прес-службою.
— Арсене, як оціниш старт команди Прикарпаття-Говерла-КФВ у новому сезоні?
— Перший тур ми зіграли погано. В нас була певна розгубленість. Ми зробили мало передач і не виглядали як команда. Але вже у другому турі ми зібралися і забили свої кидки. Були налаштовані тільки на перемогу.
— Що для тебе, як гравця, означає змагатися на рівні Суперліги?
— Суперліга для мене – це шанс проявити себе, показати на що я здатен, змагатися із найсильнішими гравцями в Україні. Це дуже крутий досвід.
— Попереду у «ведмедів» ще один принциповий суперник – львівська Політехніка. Назви фактори, завдяки яким Говерла може перемогти в дербі?
— У складі команди Львова є дуже багато хороших гравців. Тому ми маємо грати у свою гру, боротися за кожен м’яч та бути командою!
— Як тобі працюється із таким відомим тренером, як Євген Вікторович Мурзін?
— Добре працюється. Це великий досвід для мене і для нас усіх, грати та працювати з таким тренером.
— У складі Говерли виступає також твій брат – Максим. Як тобі допомагає його присутність на майданчику?
— В нас хороший зв’язок одне з одним. Ми можемо розумітися краще за інших на майданчику. Але коли його немає, то я просто граю свою гру і над цим не задумуюся.
— Баскетбол займає величезну частину твого життя. А як проводиш вільний від спорту час? Чи маєш захоплення, хобі?
— У вільний час я займаюся кастомом кросівок. Мені це подобається. І хочеться якось у цьому розвиватися.
Матч Говерли-Прикарпаття проти Львівської Поліхетніки відбудеться 16 листопада.