22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
21.10.2022

Старий Луцьк презентував новачків команди

img

20 жовтня у конференц-залі обласної ДЮСШ відбулася передсезонна прес-конференція БК Старий Луцьк-Університет, про шщо повідомив клуб у соцмережах.

Учасниками заходу стали: головний тренер БК Старий Луцьк-Університет Володимир Журжій, директор обласної ДЮСШ Дмитро Піддубний, директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий, начальник управління молоді та спорту Волинської ОВА Олександр Хвіщук, заступник декана фізичної культури та спорту ВНУ ім. Лесі Українки Віктор Романюк, бізнесмен Тарас Бончевський, гравці, працівники клубу та журналісти.

Очільник обласної ДЮСШ Дмитро Піддубний побажав Старому Луцьку-Університету перемог.

«Приємно, що команда братиме участь у новому сезоні Суперліги. Двері обласної ДЮСШ відкриті для команди, як для тренувань, так і для ігор», — заявив він.

Згодом слово взяв головний тренер клубу Володимир Журжій, який подякував захисникам та захисницям України, зазначивши, що гравці, працівники та вболівальники клубу зі зброєю в руках захищають незалежність нашої держави.

«Зі спортивної точки зору минулий чемпіонат не був дограний, але ми стали переможцями Вищої ліги. Зараз робимо крок вперед і будемо представляти Луцьк у Суперлізі», — заявив Володимир Журжій.

Окрім цього, головний тренер розповів про підготовку команди та її склад.

«Стосовно підготовки команди, то тренер зауважив, що складнощів було дуже багато, але він не став акцентувати на цьому увагу. «Нам не так складно, як бійцям на війні. Тому взагалі не хотілося б на щось жалітися. Ми маємо можливість займатися своєю улюбленою справою, дарувати свою майстерність вболівальникам. Команда зібралася на початку жовтня, ми почали активні тренування та формували команду на наступний сезон. Трішки раніше збиралися місцеві хлопці.

В пресі була інформація, що нам вдалося зберегти склад. Це не так. Ми втратили шість гравців Петро Глушко зараз служить у лавах ЗСУ. Сергій Юрченко переїхав з сім’єю у Київ. Ілля Заєць підписав контракт з італійським клубом. З Владом Унгуряном ми вели перемовини, але не домовилися, він вирішив підписати контракт з іншим клубом з Одеси. До речі, тиждень тому в нього народився там син, тому за сімейними обставинами він вирішив залишитися на Одещині. Стосовно решти хлопців, то Роман Бондарук почав працювати та банально не може займатися професійним баскетболом. Остання наша втрата – Едуард Федчук. Тиждень тому він прийняв пропозицію клубу зі Львова, який в останній момент вирішив заявитися в Суперлігу. Едуард Федчук знакова для Луцька людина, він лучанин, був капітаном команди, але він прийняв таке рішення, тому ми побажали йому удачі», — зауважив він.

Водночас у клубі представили трьох новачків, серед яких є й старий знайомий луцької команди Максим Дейна, який минулого сезону грав у Львові. Також є два молодих гравці: Кирило Панфілов з одеської БІПА і Данило Горковенко, який у минулому сезоні захищав кольори Прометей-2.

Начальник управління молоді та спорту Волинської ОВА Олександр Хвіщук запевнив, що обласна влада підтримуватиме баскетбольний клуб.

«Старий Луцьк-Університет – найпрогресивніша команда Волині. Я неодноразово повторював це на різних заходах. Наше завдання – підтримувати баскетбол, спортивну галузь загалом і Старий Луцьк-Університет зокрема», — додав він.

“Впевнений, що команда отримає нові сили та можливості і цей крок у Суперлізі буде вдалим. Ми повинні робити все, щоб зберегти і підтримувати Старий Луцьк-Університет, адже це підтримка дитячо-юнацького, університетського баскетболу, імідж міста та області», — заявив директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий і запевнив, що міська влада підтримуватиме Старий Луцьк.

“Хочу висловити повагу і подяку всім, хто знаходить можливість підтримувати команду, щоб вона гідно представляла місто та Волинь. Ваші успіхи на спортивних майданчиках перетворяться на успіхи нашої держави», — заявив заступник декана фізичної культури та спорту ВНУ ім. Лесі Українки Віктор Романюк.

Бізнесмен Тарас Бончевський зауважив, що бізнес повинен активно долучатися до підтримки спорту. «Дуже приємно, що ви розвиваєте спорт у нашому місті. Бізнесу зараз непросто, але потрібно зберегти спорт. Ми всі хочемо, щоб наш клуб процвітав та перемагав», — заявив партнер клубу.

Новим капітаном БК Старий Луцьк-Університет став Володимир Коцько.

Вже завтра БК Старий Луцьк-Університет стартує у новому чемпіонаті Суперліги – в київському «баблі» розпочнеться перший тур.

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини