22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
23.09.2022

Валерій Кондратьєв: В новому сезоні всі в Дніпрі виходитимуть лише перемагати

img

Президент Дніпра Валерій Кондратьєв в коментарі Tribuna.com розповів, чому клуб одним із останніх підтвердив свою участь у чемпіонаті Суперліги.

«Хлопці тренуються, підтримують форму, але я багато займаюся питаннями, які я не можу озвучити, і в мене особисто інші пріоритети. Я півроку взагалі не дивився баскетбол, зараз стежив лише за чемпіонатом Європи, я не мав такого бажання. Ми офіційно заявку ще не подали – я і на зум-конференції сказав, що ми думатимемо, бо, я вже сказав, інші пріоритети та складнощі. Нам потрібно купити пікапи, нам потрібно купити старлінки, нам потрібно купити інші моменти, які ми купуємо – не можу озвучити скільки, але у великій кількості. У той же час, ми розуміємо, що витрати, які зараз будуть на чемпіонат – у людей, у наших партнерів, у нас, зокрема, є деякі проблеми, як і у всієї країни, з бізнесом. Хтось став на паузу, хтось думає, чи допомагатиме він Дніпру, чи не буде.

Я хочу, щоб Дніпро брав участь у Суперлізі. Я збирався з гравцями та інформував про це на особистій сторінці, про свій прихід до зали. Я розмовляв із капітаном команди, з директоратом клубу. Якщо ми приймаємо рішення (а ми близькі до прийняття такого рішення), то керувати командою і вести її по чемпіонаті буде директорат клубу та капітан команди. Я буду осторонь – їм допомагатиму, але в мене інші пріоритети».

Також Валерій Кондратьєв прокоментував свою ініціативу скасувати плейоф, а розіграти чемпіонське звання за підсумком регулярного чемпіонату.

«Я просто хотів, щоб був фейр-плей, і ми озвучили цю позицію – з приводу схеми чемпіонату. Спочатку схема чемпіонату мала на увазі три кола та плей-офф за схемою фіналу шести або фіналу восьми, за один чи два дні це провести та виявити чемпіона.

І тут мене відвідала думка – а чи не може команда, яка базується за кордоном, потім вирішити раптом приїхати на фінал у якесь безпечне місце, та зіграти з тими людьми, які півроку грали під сиренами та під снарядами. Я цим був стурбований і попросив, що, в принципі, у цій ситуації, по-перше, це небезпечно – зібрати всі команди в одному місці, і по-друге – це не фейр-плей. Тому пропозиція наша була, щоб чемпіона визначали за фактом трьох чи чотирьох кіл регулярного чемпіонату, як це робиться у футболі.

Ось за це я переживав, і нас почули – інші клуби, і федерація. І ухвалили таке рішення – якщо закінчиться війна, можна провести плей-офф, і всі мають бути в рівних умовах і зможуть посилитися, а якщо війна триватиме – то, як останні два сезони, зупинитися на тому, що переможець визначається за фактом зіграних матчів. Ось така наша позиція».

Також президент Дніпра розповів про те, хто тренуватиме Дніпро у новому сезоні та про амбіції команди.

«Як ви знаєте, ми є кузнею кадрів не лише гравців, а й тренерів, і намагаємося, щоби це були українські тренери – якщо вони відповідають своїй категорії. Зараз у нас із командою працюють два тренери – це Павло Агапов та Володимир Коваль, усім вам відомі фахівці. Агапов багато років працював у Дніпрі, і разом із Денисом Журавльовим, і разом із Дмитром Болдаєвим. Коваль теж працював у нашій команді, очолював дубль, був помічником тренера, потім очолював Будівельник, Харківських Соколів. Усі – люди з досвідом, які можуть один одного замінити та стати біля керма команди.

Цілі? Кожен гравець, який виходить на майданчик хоче перемогти. Особливо якщо ми говоримо про гравців Дніпра, які пройшли всі школи життя, всі наші академії, починаючи з ВЮБЛ і закінчуючи збірними країни. Тому всі гратимуть на перемогу, починаючи від Станіслава Тимофєєнка з Максимом Закурдаєвим, наших ветеранів і до молодого покоління, яке зараз виступало на молодіжних чемпіонатах Європи. Усі виходитимуть лише перемагати.

Тому що перед тим, як приймати таке рішення, ми опитували наших уболівальників, серед наших фанатів, серед тих людей, які на фронті. Ми зідзвонювалися, списувалися, дізнавалися – чи потрібно зараз, щоб Дніпро брав участь у чемпіонаті. Наша основна мета, наші головні уболівальники – наші захисники, завдяки яким ми зараз можемо говорити на ці теми. Коли вони підтримали нас, сказали – так, це ваш фронт, якщо є можливість – беріть участь, тоді ми прийняли рішення, що ми маємо бути у цьому чемпіонаті. Тому перемога нас цікавить як завжди».

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини