22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
18.01.2022

Тріпл-дабли Купера та антирекорд Миколаєва: цифри 13 тижня Суперліги Windrose

img

Минулий тиждень став першим повноцінним у новому році. Для деяких команд це були перші матчі за три-чотири тижні. Дехто з користю використав цю паузу, а дехто втратив ігровий ритм, що невдало позначилось на результатах.

Традициійно підбиваємо підсумки тижня через призму цифр та досягнень гравців і команд.

Результати тижня:

Тернопіль – Хімік 89:73
Прометей – Миколаїв 103:84
Запоріжжя – Кривбас 66:71
Дніпро – Будівельник 89:78
Харківські Соколи – Черкаські Мавпи 90:75
Київ-Баскет – Хімік 82:65
Тернопіль – Одеса 78:73
Харківські Соколи – Будівельник 73:81
Дніпро – Черкаські Мавпи 87:66
Запоріжжя – Миколаїв 73:72
Київ-Баскет – Одеса 84:60

ФБУ виділяє головні цифри та факти зіграних матчів:

Читайте підсумки 12 тижня Суперліги Windrose

103 — Прометей в шостий раз за сезон набирає 100 очок, але вже ніяк команда не хоче встановлювати рекорд. Його ще в першому колі встановили Харківські Соколи, які в матчі проти Будівельника набрали 105 очок.

60 — кращий захист на цьому тижні у Київ-Баскета. Хіміку кияни дозволили проти себе набрати 65 очок, а Одесі – 60. Це два найменші результати цього тижня. Антирекорд сезону належить Кривбасу у матчі з Тернополем – 46.

24 — це найбільша різниця в рахунку на цьому тижні – вона була зафіксована в матчі Київ-Баскета та Одеси. Рекордними залишаються 46 очок між Прометеєм та Черкаськими Мавпами і Будівельником та Одесою в першому колі.

187 – найрезультативнішим матчем тижня стала гра Прометея з Миколаєвом. Найрезультативніший матч сезону зіграли Харківські Соколи та Будівельник в першому колі – 204 очки.

29 — кращий показник за набраними очками в одній чверті на цьому тижні у Прометея проти Миколаєва та у Дніпра з Черкаськими Мавпами, але обидві команди навіть 30 очко не набрали. Рекорд сезону – 38 очок у Миколаїва в останній чверті гри проти Тернополя в першому колі.

2 – антирекорд сезону за набраними очками в одній чверті у Хіміка у третій чверті проти Київ-Баскета. До цього найгірший результат сезону був у 4 очка за чверть у Тернополя в матчі з Прометеєм в першому колі і у Кривбасу проти Тернополя у другому колі.

16 — Одеса повторила антирекорд зща кількістю набраних очок за першу половину гри. У матчі з Київ-Баскетом одесити набрали лише 16 очок. Стільки ж набрав Кривбас під час зустрічу з Тернополем у другому колі.

Ді Джей Купер з Дніпра зробив перший тріпл-дабл у сезоні. Це йому вдалось проти Будівельника. А за два дні Купер повторив своє досягнення проти Черкаських Мавп. Вперше в історії Суперліги один гравець робить тріпл-дабл у двох матчах поспіль, а взагалі Купер лише другий гравець, який зробив два тріпл-дабли у Суперлігі.

Враховуючи Купера 7 гравців зробили дабл-дабл в матчах минулого тижня – двічі Дрю Гондон, Брайан Фіцпартік, Антанас Удрас та Дейшов Френсіс.

У Дрю Гордона стало 11 дабл-даблів у цьому сезоні, у Ді Джея Купера тепер їх девять, а у Дю’Вона Максвелла – вісім.

37 очок за гру набрав Заїд Херст в матчі проти Прометея. Це кращий показник тижня і другий у сезоні. Рекордними залишаються 46 очок захисника Кривбаса Закарі Коупленда в матчі проти Київ-Баскету на старті чемпіонату.

38 – найкращий показник рейтингу ефективності на цьому тижні у Ді Джея Купера в матчі проти Будівельника. Цікаво, що в тому ж матчі Дрю Гордон набрав РЕ 37. Обидва результати увійшли до топ-5 сезону. Рекордний показник у Закарі Коупленда проти Київ-Баскета – 39 в першому колі.

14 передач – Ді Джей Купер в матчі з Будівельником віддав 14 результативних передач, що стало кращим показником тижня за передачами за гру. Це третій показник сезону. Рекорд сезону у 16 передач належить Майклу Стоктону проти Дніпра у другому колі.

16 підбирань у Дрю Гордона у матчі проти Харківських Соколів стали кращим показником тижня. Це третій показник сезону. Рекордні 18 підбирань зробив форвард Харківських Соколів Александар Зечевіч в матчі проти Одеси в першому колі.

23 — Прометей здобув 23 поспіль перемогу у Суперлізі цього сезону. Він єдиний, хто ще не програвав у цьому чемпіонаті

0 – Миколаїв залишається єдиною командою, яка на виїзді ще не перемагала. Наразі у неї 13 поразок у виїзних матчах сезону і антирекордні 20 виїздних поразок поспіль у історії. На цьому тижні Миколаїв був близький до перемоги з Запоріжжям, але не зміг перервати цю серію.

80 — найбільший показник командних кидків на цьому тижні у Прометея проти Миколаєва (реалізовано 40). Рекорд сезону в 91 виконаний кидок у Прометея проти Дніпра в другому колі.

20 – Заїд Херст більше всіх кидав по кільцю на цьому тижні в матчі проти Прометея (реалізував 13 кидків). Рекорд сезону у Джиана Клавелла з 26 кидками проти Київ-Баскета.

36 —  Дніпро на цьому тижні показало кращий результат виконаними кидками з-за дуги (реалізовано 11). Рекорд у 38 кидків у Дніпра в матчі з Миколаєвом та у Запоріжжя проти Тернополя. Рекорд за реалізованими кидками у Харківських Соколів проти Будівельника – 18 з 36.

84 — найбільшу кількість очок на тижні серед стартових п’ятірок набрав стартовий склад Харківських Соколів проти Черкаських Мавп. Рекорд належить Одесі, п’ятірка якої набрала 90 очок в матчі з Київ-Баскетом у другому колі.

42 — найбільшу кількість очок на тижні серед запасних набрала лава Київ-Баскета проти Одеси. Рекорд сезону у другому колі встановила лава Прометея проти Дніпра – 54.

18 — найбільший ривок на цьому тижні зробили гравці Київ-Баскета проти Хіміка. Рекорд сезону в 22 очки у баскетболістів Миколаєва в матчі з Київ-Баскетом.

37— найбільший відрив по ходу матчу на цьому тижні був у Київ-Баскет проти Одеси. Рекорд сезону в 51 очок у Прометея в матчі проти Черкаських Мавп в першому колі.

52 — кращий результат тижня за набраними очками з фарби у Прометея проти Миколаєва та Дніпра проти Будівельника. Рекорд сезону за набраними очками з фарби у Будівельника проти Дніпра – 62 очки.

29 — більше всіх результативних передач на цьому тижні було у Дніпра проти Будівельника. Рекорд сезону в 31 результативну передачу в матчі був встановлений в матчах Дніпра проти Соколів, Будівельника проти Дніпра та Дніпра проти Миколаєва.

49 — гравці Прометя проти Миколаєва та Дніпра проти Будівельника виконали більше всіх підбирань на тижні. Рекорд сезону у 59 підбирань належить гравцям Прометея в матчі з Харківськими Соколами.

24 — кращий результат за підбираннями за чужому щиті у Прометея проти Миколаєва. Рекорд сезону у 31 підбирання теж належить Прометею.

24 — більше всіх очок другого шансу після підбирань на тижні набрали гравці Прометея проти Миколаєва. Рекордними залишаються 27 очок Прометея проти Хіміка в першому колі.

21 — найбільшу кількість очок на тижні в швидких відривах набрали баскетболісти Харківських Соколів та Дніпра в матчах проти Черкаських Мавп. Рекорд сезону у 40 очок у Тернополя проти Кривбаса в першому колі.

24 — найбільшу кількість очок після втрат на тижні набрали баскетболісти Дніпра проти Одеси. Рекорд сезону в 28 таких очок у Прометея з Черкаськими Мавпами в першому колі і Черкаських Мавп з Хіміком у другому.

Максимально зручно та мобільно слідкувати за всіма новинами та статистикою змагань ви можете за допомогою додатку ФБУ, який можна завантажити в App Store чи Play Market.

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини