Прометей здобув розгромну перемогу над Київ-Баскетом
Битва Київ-Баскета і Прометея очікувалася на цьому тижні найбільше — обидві команди успішно представляють Україну на євроарені (Прометей пробився в основу ЛЧ, де, втім, стартував з двох поразок, а Київ-Баскет виграв стартовий матч Кубка Європи ФІБА), причому обидві свої останні матчі зіграли в середу в Києві. Плюс і команда Гінзбурга, і команда Багатскіса непогано стартували в чемпіонаті України (Прометей виграв всі матчі, а Київ-Баскет допустив одну осічку).
Якщо Багатскіс після двох останніх матчів свого клубу розповідав про ідеальні з боку його команди стартові відрізки проти Дніпра і Трефл Сопота, то в цій грі Прометей не дав киянам чудово стартувати.
Чемпіон України почав матч активно, агресивно, швидко в атаці, дисципліновано зі здвоюванням в захисті. Плюс Прометей показав відмінну реалізацію і в результаті вийшов ривок 11:0 і 22:4. В результаті Прометей «полетів» на тлі позитивних емоцій, а у Київ-Баскета не залітали вільні кидки.
У другій чверті Київ-Баскет трохи вирівняв гру за рахунок більш агресивної гри в захисті, але провалив кінцівку і на велику перерву команди пішли за переваги +20 у Прометея.
Ключові показники першої половини — лише 2 з 10 триочкових у Київ-Баскета і 10 втрат у киян.
У третій чверті перелому, на який розраховували вболівальники киян, не сталося. Прометей не знизив пресинг, агресію, навіть незважаючи на свою перевагу, яку за наступні 10 хвилин зросла до 25 очок.
У такій ситуації четверта чверть перетворювалася на формальність. У підсумку фінальна сирена зафіксувала розгромну перемогу Прометея 90:63.
Найкращі гравці
Найрезультативнішим гравцем матчу став американець Д’Анджело Харрісон, який набрав 28 очок. У Київ-Баскета більше всіх очок на рахунку Іллі Тиртишника, але з 13 своїх очок 10 він набрав в останній чверті, коли доля поєдинку вже була вирішена.
Наступні матчі
Прометей продовжує йти без втрат в Суперлізі Windrose і в наступному матчі в неділю, 17 жовтня, зіграє в Тернополі, а Київ-Баскет в цей же день прийме Запоріжжя.
Статистика лідерів:
Ім’я | Очки | Підбирання | Передачі |
---|---|---|---|
Ілля Тиртишник | 13 | 4 | 0 |
Джеймс Томсон | 12 | 1 | 3 |
Ім’я | Очки | Підбирання | Передачі |
---|---|---|---|
Д'Анжело Харрісон | 28 | 1 | 3 |
Денис Лукашов | 13 | 5 | 6 |
СУПЕРЛІГА WINDROSE
Регулярний чемпіонат
15 жовтня
Київ, ПС Венето
Київ-Баскет – Прометей 63:90 (10:22, 16:24, 18:23, 19:21)
Київ-Баскет: Кеффі 7, Гаррет 6 + 5 підбирань, Вашингтон 9 + 5 підбирань, Ковальов 6, Скапінцев 4 – 3 втрати – старт; Томсон 12, Тиртишник 13, Вудсон 3, Анікієнко 1, Сидорук 2, Іванов 0
Прометей: Харрісон 28, Еванс 10 + 7 підбирань, Сидоров 11, Доу 3, Кеннеді 3 – старт; Лукашов 13 + 5 підбирань + 6 передач, Петров 9, Білан 6, Липовий 3 + 4 перехоплення, Беліков 4, Тихонов 0