01.03.2022imgLive
01.10.2021

Прометей розгромив Харківських Соколів та продовжив переможну серію

img

Чинні чемпіони України здобули вже 6 поспіль перемогу в офіційних матчах цього сезону та другу у регулярному чемпіонаті. Підопічні Ронена Гінзбурга на виїзді декласували харків’ян – 68:94.

Хід матчу
Прометей вже зі стартової чверті взявся за справу. Команда із Слобожанського відразу захопила ініціативу не підпускаючи суперників до себе близько у рахунку. Як результат, червоно-білі виграли перший ігровий відрізок з перевагою в 11 очок.

У другій 10-ти хвилинці команда Ронена Гінзбурга обертів не збавила, продовжуючи відриватися від суперників. Відтак, на велику перерву чинні чемпіони України пішли з перевагою у + 17 пунктів.

Після відпочинку, харків’янам вдалося трохи вирівняти гру та навіть скоротити відставання. Та у заключній чверті, Прометей зломив суперника, встановивши на табло остаточні — 68:94.

Герої матчу
Найбільший вклад у перемогу червоно-білих зробив Олександр Липовий, який оформив дабл-дабл із 14 очок та 10 підбирань.

Наступний матч
Прометей наступний поєдинок проведе 8 жовтня, вдома, проти Черкаських Мавп. Харківські Соколи того ж дня на виїзді зійдуться із Київ-Баскетом.

СУПЕРЛІГА WINDROSE
Регулярний чемпіонат

1 жовтня
Харків. 19:30

Харківські Соколи – Прометей 68:94 (16:27, 15:21, 21:16, 16:30)

Харківські Соколи: Шевченко 2 + 2 підбирання, Девіс 19 + 4 передачі, Зечевич 11 + 6 підбирань, Глєбов 3 + 2 підбирання, Граф 9 + 5 передач – старт, Буренко 8, Сімонс 9 + 4 підбирання, Нємцу 2, Нікітін 2, Магоні 2.

Прометей: Доу Дж 5 + 6 підбирань, Харрісон 19 + 4 підбирання, Еванс 9 + 10 підбирань, Стефенс 3 + 3 підбирання, Сидоров 12 – старт, Білан 13 + 6 підбирання, Лукашов 6 + 3 підбирання, Липовий 14 + 10 підбирань, Беліков 2, Тихонов 0, Петров 11 + 5 підбирань.