22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
27.10.2021

Павло Ревзін: Миколаїв може бути в плей-офф цього сезону

img

Екс-гравець Дніпра, Миколаєва та Говерли Павло Ревзін в цьому сезоні дебютував в ролі експерта в студії під час домашніх матчів МБК Миколаїв у Суперлізі Windrose.

Про нову свою роль та про старт Миколаєва Павло Ревзін поспілкувався с сайтом Суперліги.

— Як оцінюєте старт Миколаєва в сезоні (команда знаходиться на 9-му місці, маючи 3 перемоги у 9 матчах – прим.)

Миколаїв на старті сезону дуже лихоманило. За першими іграм було видно, що гравці ще притираються. Перші чотири матчі були гірки навіть під час однієї зустрічі – команда могла вигравати у Київ-Баскета +20 у першій половині та програти, програвати Одесі та трохи не дістати її.

Останні чотири гри команда вже почала показувати певний малюнок. Я дивився наживо матч із Дніпром і можу сказати, що Миколаїв показував зрілу гру. Був певний малюнок і ніхто не вибивався.

Останнє враження погіршила гра з Харківськими Соколами, де вже суперник був у ролі команди, яка більше вела, а Миколаїв намагався за рахунок індивідуальних якостей нівелювати відставання.

В цілому хотілося б у нападі бачити часом більш осмислені дії, щоб команда не так залежала від індивідуальних дій та влучань – пішло/не пішло, попав/не попав, а були підготовлені атаки, змушувати помилятися у захисті суперника.

— Всі три перемоги команда здобула вдома, а ось на виїзді поки перемогти не вдається. Це все завдячуючи домашній публіці?

— Коли у команди виходять успішні відрізки зустрічей та заводиться публіка, то виходить подвійний тиск на суперника. Такі моменти грають на користь Миколаєва. Команда може низкою позитивних моментів завести публіку і тим самим з двох сторін натиснути на суперника. Але такі моменти спершу потрібно створити – необхідні два перехоплення у захисті, дві успішні дії в атаці, тоді публіка заводиться і команда теж додає.

Але є інший бік – відповідальність. Хочеться перед своєю публікою показати якісніший баскетбол, не поступитися і це в перших матчах тиснуло, працювало на команду зі знаком «-«. Але найчастіше уболівальники Миколаєва допомагають команді, це однозначно.

— Як оцінюєте комплектацію команди на цей сезон?

— Щодо комплектації та всього, що пов’язано з гравцями команди, потрібно запитати у тренера. Він знає, які завдання він ставить перед баскетболістом, як той виконує ці завдання, які його функції.

Волкер і Ніксон спочатку багато грали яскраво індивідуально і якщо у Ніксона це ще залишилося, то Волкер вже показує більше гру командного плеймейкера, він виборче став підходити до своїх атак, частіше намагаючись загравати партнерамів, але в якісь важкі моменти він намагається тягнути команду.

Кальніченко добре розпочав сезон, у нього на даному етапі не було провальних ігор, він заводить команду, є двигуном. Якщо дивитися далі, то Дубоненко може додавати та й взагалі ще кожен гравець може додати як індивідуально, так і командно.

Ще цікаво, як повернеться Радуніч, який десь тягнув команду у стартових матчах і тепер поки він відновляються після травми, команда зігралася. Тепер десь доведеться вставляти гравця в схему гри, десь міняти ролі баскетболістів.

— Які в Миколаєві очікування він команди в сезоні? Наскільки реальною є боротьба за місце в плей-офф?

— Після старту сезону ніхто не скаже, хто буде явним аутсайдером. Кожен ігровий тиждень зі спареними подвійними матчами може перевернути таблицю. Це не стосується Прометея, який впевнено йде як лідер. А решта команд може перемогти одна одну. Ще дуже багато грати і можуть бути великі перестановки.

Командам зараз не потрібно думати про становище у турнірній таблиці, зараз для всіх важливо збудувати свою командну гру. Для Миколаєва важливо, щоб у кожному наступному матчі було видно зростання, було видно за рахунок чого команда прогресує, за рахунок чого вона виграє. Якщо буде зростання в якості гри, то чомусь ні, Миколаїв може бути в плей-офф.

Я думаю, що багато команд ще посилюватимуть склад по ходу чемпіонату залежно від того, як усе складатиметься у них за сезоном. Не можна виключати травми, хвороби. Це все може зіграти на користь однієї чи іншої команди.

— Як оцінюєте свій дебют в ролі експерта на матчах Миколаєва? Не було хвилювання?

— Не мені це оцінювати, я поки що придивляюся до ролі експерта. Загалом мені це імпонує. Звісно, ​​за роки у баскетболі склалося своє якесь розуміння гри.

Безумовно, є невелике хвилювання, думки десь переганяють одна одну, але вдруге було вже краще. З досвідом стає дедалі простіше. Сподіваюся, глядачам подобається моя робота.

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини