01.03.2022imgLive
14.10.2021

Миколаїв завдав Черкаським Мавпам п’ятої поразки поспіль

img

Миколаїв на своєму майданчику переграв Черкаські Мавпи в матчі Суперліги Windrose з рахунком 82:76.

Обидві команди не вдало стартували в новому сезоні, вигравши лише по одному матчу з п’яти, причому обидві мали серію з чотирьох поразок поспіль.

Гості почали гру з ривка 5:0, але Миколаїв швидко взяв ініціативу у свої руки і набрав 9 очок поспіль. Надалі господарі в першу чергу завдяки точним трьохочковим тримали перевагу в рахунку, яка то збільшувалась до 9 очок, то зменшувалась до мінімуму, а одного разу в середині другої четверті на одну атаку Мавпи навіть вишли вперед на 1 бал.

І все ж, Миколаїв при активній підтримці вболівальників протягом всієї гри вів в рахунку. За дві хвилини до кінця третьої чверті перевага сягнула максимальних у грі 11 очок, але на останню перерву команди пішли за рахунку 62:57.

В останні 10 хвилин Черкаські Мавпи намагались переломити хід гри, але, незважаючи на декілька непоганих відрізків, так і не змогли наблизитись до Миколаєва, програвши 76:82.

Найкращі гравці

Кращим у команді переможців в цій грі був Андре Волкер, який в свій актив записав 18 очок та одразу 6 перехоплень. У Мавп відзначимо Дю’вона Максвелла, який записав на свій рахунок дабл-дабл і фактично завдяки його результативній грі гості до останнього сподівались на камбек.

Наступні матчі

У наступному матчі Миколаїв 17 жовтня буде приймати Будівельник (початок о 17:00), а Черкаські Мавпи на виїзді в це же день зіграють проти Кривбасу (початок о 14:00) .

СУПЕРЛІГА WINDROSE
Регулярний чемпіонат

14 жовтня

Миколаїв
Миколаїв – Черкаські Мавпи  82:76 (22:17, 17:16, 23:24, 20:19)

Миколаїв: Ніксон 11 + 6 підбирань – 5 втрат, Волкер 18 + 6 перехоплень, Барніс 9, Кальніченко 14, Тіщенко 11 – старт; Деніел 12, Хохоник 4, Рокас 3, Дубоненко.

Черкаські Мавпи: Максвелл 21 + 12  підбирань + 6 передач + 3 блок-шота, Ткаченко 11, Первіс 12 – 5 втрат, Конате 5, Кольченко 0 – старт; Хамільтон 15, Балабан 6, Попов 4, Приймак 2