01.03.2022imgLive
15.10.2021

Харківські Соколи впевнено перемогли вдома Хімік

img

Харківські Соколи перемогли Хімік в домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose – 79:52.

Хід матчу
З початку зустрічі господарі не бажали нічим поступатися іменитим гостям. Харків`яни навіть намагалися задавати тон гри. Після невеликої переваги після стартової чверті в другій Соколи вже впевнено пішли вперед. Гравці Валерія Плеханова переважали суперника в реалізації, більше перехоплювали та менше втрачали. Під щитами також переважали господарі. Тож, перевага Соколів в 13 очок після першої половини виглядала цілком логічною.

По перерві очікуваних змін в перебігу боротьби не сталося. У гостей і надалі гра не ладналася. Соколи впевнено продовжували збільшувати перевагу. У заключній чверті вже чотири гравці господарів мали 10 та більше набраних очок. Натомість у гостей таких не було, лише під кінець зустрічі Козак подолав цю межу.

Відтак Соколи вибороли третю перемогу в сезоні.