01.03.2022imgLive
24.10.2021

Харківські Соколи виграли другий матч за тиждень, здолавши МБК Миколаїв

img

МБК Миколаїв приймав Харківські Соколи в заключному матчі 5-го ігрового тижня регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Команди провели динамічну стартову чверть. У Миколаєва перші 8 очок набрав капітан Андрій Кальніченко, а у Соколів 11 балами за чверть та 3 влучними триочковими (100%) відзначився Майк Девіс. Соколи продемонстрували якісний напад: хороша реалізація триочкових та рух м’яча нівелювали невеличку перевагу господарів на підбиранні та дозволили гостям отримати +4 після першої чверті.

Харків’яни втримали лідерство у другій чверті. Команда Валерія Плеханова продовжувала демонструвати якісну гру в нападі та краще захистилася. Корабели, реалізувавши 37% кидків з гри та припустившись 7 втрат за першу половину, отримали 11 очок відставання перед великою перервою.

У третій чверті Миколаєву вдалося додати у нападі: команда Арніса Вецвагарса набрала 23 очки, хороший відрізок провів Вокер. Але в захисті корабели третю чверть поспіль пропустили більше 20 очок і виправити ситуацію на своїй половині майданчика господарям не вдалося. Перед заключною чвертю перевага Соколів сягала 11 очок і гості зуміли втримати лідерство до фінальної сирени.

Корабелам вдалося на екваторі четвертої чверті скоротити відставання до 6 очок, але на більше команди Вецвагарса не вистачило. Соколи встояли у рівній другій половині, повернули собі двозначну перевагу та здобули перемогу з рахунком 82:71.

27 результативних передач на команду, 37% реалізації триочкових та лише 7 втрат за гру стали ключовими для харків’ян показниками в цьому матчі. А індивідуально сильна гра Девіча та Зечевіча лише допомогла гостям виграти другий матч за тиждень.

Найкращий гравець

Майк Девіс став найрезультативнішим у складі своєї команди з 19 очками в активі, а Александар Зечевіч оформив дабл-дабл — 11 очок + 14 підбирань.

Наступні матчі

Соколи 28 жовтня зіграють вдома проти Будівельника, а Миколаїв 29 жовтня гна виїзді протистоятимуть Запоріжжю.