22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
30.11.2021

Джефф Гарретт: Ми мріємо виграти Кубок Європи ФІБА, взяти золото Суперліги

img

Один з лідерів Київ-Баскета Джефф Гарретт поділився відчуттями від останніх матчів жовто-чорних, оцінив результати команди на європейській арені та розповів про рівень української Суперліги.

— Як оціниш осінній відрізок виступів Київ-Баскета?

— Мені здається, що все виходить непогано. У нас зібралася чудова команда: із цими хлопцями приємно не лише виступати, а й спілкуватися за межами майданчика. Ми виконали завдання-мінімум у Кубку Європи ФІБА, фінішувавши першими у групі. Залишаємось у пулі лідерів національного чемпіонату. Здобули кілька яскравих перемог, які, сподіваюся, запам’яталися вболівальникам.

Іноді виходило навіть тримати стабільно високий рівень відрізками, хоча у щільному графіку та з урахуванням досить сильних суперників це було непросто. Впевнений, з тим, як ми працюємо і куди рухаємось як команда, найближчими місяцями обов’язково додамо ще як у командних діях, так і в індивідуальних.

Якщо говорити особисто про мої відчуття, то осінь вийшла яскрава. Подобається жити у Києві, моїй родині тут дуже затишно – загалом нам Україна припала до душі. Поступово вдалося адаптуватись до баскетболу, який команді ставить тренер. Думаю, зможу давати Київ-Баскету ще більше – відчуваю, як з кожною наступною грою приходить впевненість у власних силах, у партнерах, зростає тренерська довіра.

До того ж мені подобається постійно відповідати на виклики: боротися з командами, чий бюджет у рази більший за наш, або протистояти хлопцям, які котируються вище, ніж я. Тож це був крутий час, без питань. Але зима буде ще яскравішою.

— Ти згадав результат у Кубку ФІБА. А що скажеш про якість наших ігор у цьому міжнародному турнірі?

— Думаю, за шкалою шкільних оцінок матчі заслуговують на оцінку задовільно. Зрозуміло, що завжди хочеться більшого: уболівальники, керівництво, самі хлопці у команді мріють щовечора завершувати перемогою. Але так не буває, хоча цього слід прагнути.

Сприймаю те, що ми зробили восени як крок на шляху до досягнення глобальної мети. Ми мріємо виграти цей турнір, взяти золото Суперліги – у крайньому разі здобути медалі. Щоб досягти мети, добрати впевненості на шляху до неї, треба закривати матчі, рухаючись крок за кроком. Тоді прийдуть впевненість, досвід, віра в те, що саме ми сильніші — хоч би яким крутим був суперник.

Тому навіть якщо щось не виходило на попередній стадії у Кубку ФІБА, я не фокусував би на цьому увагу. Набагато важливіше, що команда виконала завдання. Тепер нам просто треба рухатися тим самим курсом далі і перемагати якнайчастіше. Тільки так – через перемоги – Київ-Баскет зможе стати сильнішим. Хоча всі чудово розуміють: вже на наступному етапі суперники з європейського турніру будуть набагато сильнішими за осінні. Але тим цікавіше: зустрітись із командами з топ-чемпіонатів – класна перевірка того, чого ми варті насправді.

— Із континентальною ареною розібралися. А що скажеш про рівень української Суперліги?

— Він дуже гарний, чесно! Тут практично немає прохідних матчів. Більше того, майже кожен тиждень проводиш велику гру: то суперник принциповий, то у складі суперників якийсь іменитий баскетболіст, з яким цікаво потягатися. Так що тут точно не вдасться перемагати легко чи валяти дурня, забираючи матчі на класі.

— Твоя думка про графік, в якому довелося грати Київ-Баскету восени?

— Це божевілля! Щиро кажучи, не могли дочекатися вихідних. А коли дізналися, що міжнародної паузи отримаємо тиждень без ігор, навіть не відразу повірили! Зрозуміло, робота не зупинилася повністю: щодня тренуємося, приділяючи увагу елементам, які не надто виходили на попередньому відрізку. Але зараз це хоч би не битва на виживання. Втім, якщо це нас не вбило, то зробило сильніше. І, сподіваюся, скоро ми доведемо це вболівальникам!

Вже на цьому тижні Київ-Баскет повертається до баталій Суперліги. Команда Айнарса Багатскіса проведе дві домашні зустрічі – у четвер проти Черкаських Мавп та у суботу проти Будівельника в рамках київського дербі.

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини