01.03.2022imgLive
13.02.2022

Дніпро обіграв на виїзді Тернопіль, вигравши шостий матч поспіль

img

Дніпро на виїзді здобув перемогу над Тернополем у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Гості вдало розпочали матч і зробили вдалий ривок 15:2. Втім Тернопіль швидко відреагував і до кінця першої чверті зумів скоротити відставання. Старт другого періоду був за господарями, втім Дніпро швидко пристосувався до суперника і не дав Тернополю зрівняти рахунок. Головна заслуга в цьому Ді Джея Купера, який у першій половині матчу роздавав результативні передачі. Перед великою перервою Дніпро вів +10.

Тернопіль — Дніпро: фотогалерея матчу.

Після перерви Дніпро впевнено розпочав і зумів довести перевагу вже до 17 очок. Тернопіль зумів трохи відігратись проте перед останньою чвертю поступався -13. У вирішальній чверті господарі так і не зуміли підібратися ближче до суперника, а відстали ще більше. Дніпро вдало провів заключну 10-хвилинку і зумів випередити господарів на 25 очок. На заключних хвилинах у гості ще й покращили статистику вдалих триочкових. Дніпро переміг і виграв шостий матч поспіль.

Тернопіль — Дніпро: хайлайти матчу.

Кращим гравцем матчу став Ді Джей Купер, який набрав 8 очок, 6 підбирань і 15 асистів (РЕ 25).

Наступний матч Тернопіль також проведе вдома проти Запоріжжя 16 лютого, а Дніпро зіграє з Одесою 17 лютого.

Тернопіль — Дніпро: коментарі після матчу.

Тернопіль. ФОК

Тернопіль – Дніпро 63:84 (12:15, 16:23, 13:16, 22:30)

Тернопіль: Бояркін (2), Фурстінгер (2), Джонс (18), Домаркас (6), Сандул (15 + 9 підбирань) – старт, Луценко (2), Шиманський (0), Мюррі (12), Дашич (5 + 7 підбирань)

Дніпро: Купер (8) + 6 підбирань + 15 асистів), Крутоус (14), Павлов (21 + 10 підбирань), Закурдаев (5 + 6 підбирань), Кравцов (19 + 8 підбирань) – старт, Шундель (5), Колдомасов (0), Бобров (3), Тимофеенко (3), Санон (0), Загреба (0), Зотов (6)