22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
14.10.2021

Черкаські Мавпи поступились Миколаєву: відео коментарів

img

Миколаїв на своєму майданчику переграв Черкаські Мавпи в матчі Суперліги Windrose з рахунком 82:76.

До вашої уваги коментарі після гри:

Сергій Попов, захисник Черкаських Мавп:

— Сьогодні для нас гра вийшла не найкраща. Ми все розібрали, намагалися грати жорстко і пресингувати. Зробили багато втрат, після яких нам забили легкі очки. Якесь непорозуміння. Це вилилося в такий результат. Будемо працювати далі. У нас наступна гра через день з Кривбасом. Немає часу сумувати. Треба працювати і щось змінити. Всі знають, що в Миколаєві дуже важко грати. Я сам тут грав. Розумію атмосферу, коли вболівальники женуть команду. Звичайно, було важко впоратися.

Програли з різницею -6 очок. Суперники потрапляли з хорошим відсотком, ми не потрапляли. Ще зробили помилки, тому такий рахунок на табло. Були поспішні дії. У нас нові гравці. Команда ще в становленні. Багато непорозумінь. Десь немає холодної голови і правильних дій. Хтось не може правильно виконати комбінації і не знає, куди бігти. Багато всього. Треба вивчити свої взаємодії і взаємодії команди суперника. Це важко.

Максим Міхельсон, головний тренер Черкаських Мавп:

— Не вистачало елементарного взаєморозуміння і якості виконання технічних елементів. Дві гри боремося, програємо в боротьбі в кінцівці в непростих залах. Нас це абсолютно не влаштовує. Ми хочемо боротися за перемогу, а не говорити, що боролися і билися. 26 очок Миколаїв забив після наших втрат. Це просто подаровані нами очки супернику, які неможливо пояснити. Були хороші захисні дії Миколаєва. Це 8-10 очків, але не 26. 26 очок просто подарованих. Розраховувати на перемогу коли даруєш стільки очок, неможливо. З позитивних моментів — стабілізували постановку спини. В принципі, контролювали підбір на своєму щиті, програли всього три підбирання.

Що далі? Просто потрібно працювати. Треба десь знайти час для цієї роботи. Ми зіграли 4 матчі за 9 днів. У проміжках просто не було часу приділити пару хороших годин, щоб відпрацювати взаємодію та принципи щодо захисту та нападу для нових гравців. Потрібно працювати. Це єдиний рецепт, як можна вийти з ситуації. Іншого я не знаю. ЧИ акліматизувалися легіонери? Абсолютно ні. Вже починає розуміти і входити в гру Айзек Хемілтон. Дарко Балабан з нами відпрацював 5 тренувань. Це гравець, який фундаментально змінює малюнок гри. Класичний п’ятий номер. До цього грали «Смолл-болл» універсальними гравцями, четверті номери були на позиції п’ятих. Наявність такого великого гравця змушує змінювати малюнок. Може бути, з цим пов’язані якісь провали. Команді потрібно звикнути до нього, йому потрібно звикнути до команди. Сьогодні лімітував його час. Миколаїв досить великий відрізок часу зіграв в «Смолл-болл». Ми грали з Максвеллом на п’ятому номері, це приносило результат. Потрібен просто час, щоб попрацювати.

Олександр Тищенко, центровий Миколаєва:

— Ми не виконали всі завдання тренера, які були поставлені перед матчем. Сьогодні була гра характерів, в якій ми перемогли. Чи задоволені? У психологічному плані було важко готуватися і виходити на кожну гру з думками про серію поразок. У роздягальні жартували, що ніби виграли Олімпіаду. Нам тренер сказав, що цей матч вже історія, немає сенсу його згадувати. Завтра одне тренування, в більшій мірі тактичне. Готуємося в штатному режимі. Працюємо вже третій місяць. Я в цьому бізнесі вже давно.

Найважчі виїзні матчі в Миколаєві. Я радий, що потрапив сюди і відчув атмосферу підтримки, а не навпаки, як було в минулі роки. Це дуже важливо. Ми сьогодні трохи нервували з приводу того, чи прийдуть нас підтримати після цієї невдалої серії. Перед грою побачили, що майже всі квитки викуплені. Глядачі в Миколаєві — самі топові в Україні. Хотілося довести їм, що вони не даремно витрачають гроші і час. У Миколаєві це не шостий, а навіть сьомий і восьмий гравець.

Арніс Вецвагарс, головний тренер Миколаєва:

— Гра була дуже важкою, як планувалося. Нам допомогло повернення Кальніченко до складу. Більше впевненості було у команди. Досвідчений гравець і капітан команди нам дуже важливий. Були хороші моменти і досить багато неправильних моментів. Вітаю всіх з перемогою. Дуже важливо перемогти для нас після кількох поразок на останніх хвилинах і секундах. Дальні кидки Деніела були по ситуації. Ми брали його в команду, тому то він може потрапити. Він використовував свій шанс добре. Колеги знаходили його на майданчику. Він реалізував свої можливості.

Суперники змінювалися в захисті. Нам було важко. Не було переваги в рості, щоб весь час використовувати це під кільцем. Я радий, що ми знайшли способи як перемогти в такій грі, тому що це дуже незручно для будь-якої команди, коли суперник так грає. Відновлення Радуніча? Це питання більше до лікарів. Якийсь час ще знадобиться. Кожен тиждень або кілька днів його перевіряють і дивляться, як проходить реабілітація. На даний момент дату назвати не можу.

Розшифровка: basket.com.ua

img
14.10.2021
Миколаїв - Черкаські Мавпи. Післяматчеві коментарі
Поділитись:

Новини по темі

Усі новини