01.03.2022imgLive
20.11.2021

Будівельник здобув важку виїзну перемогу над Хіміком

img

Хімік приймав Будівельник у домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Гості краще провели першу половину і навіть мали 11 очок переваги до великої перерви, але втримати її не змогли. Хімік додав у другій половині другої чверті, як у захисті, так і в нападі, зумівши зрівняти рахунок перед великою перервою. Потужну першу половину у господарів провів Спенсер, який записав до активу 11 очок. Кияни на старті матчу мали перевагу на підбираннях, але гірший за южненців відсоток реалізації кидків з гри та більше втрат.

ФОТОГАЛЕРЕЯ МАТЧУ

Господарі змогли вийти вперед на старті другої половини, після чого пропустили черговий ривок Будівельника. Після великої перерви у киян відмінно у нападі працювали гравці задньої лінії — Стоктон та Рендл. Гостям вдалося знову відірватися від суперника — цього разу на 14 очок — але Хімік знайшов чергову відповідь, знову скоротивши відставання і наблизившись впритул до суперника наприкінці гри.

Наздогнати киян южненцям не судилося: 8 очок Рендла за останні півтори хвилини не дозволили Хіміку зробити камбек переможним. Будівельник, зігравши другий матч тижня без Джиана Клавелла, вдруге в сезоні у напруженому протистоянні виявився сильнішим за Хімік — 77:72.

ВІДЕО КОМЕНТАРІВ ПІСЛЯ ГРИ

Найкращий гравець

Вже у другому матчі за Будівельник Джером Рендл нагадав про свій атакувальний талант: 24 очка, 5 передач та 3 підбирання (РЕ 22) в активі американського захисника.

Наступні матчі

Будівельник 2 грудня на виїзді зіграє проти Тернополя, а Хімік 3 грудня у Слобожанському протистоятиме Прометею.