22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
28.10.2021

Богдан Близнюк: найоптимальніші кондиції Будівельник має набрати на заключну частину сезону

img

Будівельник готується до наступних матчів регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Цього тижня кияни грають 28 жовтня в Харкові та 30 жовтня в Дніпрі.

Один із лідерів Будівельника Богдан Близнюк поділився думками про наступних суперників, про дії розігруючим за відсутності Стоктона та про емоційний стан колективу.

Про Харківських Соколів

Нинішні Харківські Соколи — сильна команда. Має дуже хорошого тренера, який минулого сезону показав, що він може. У Харкові є здібні гравці. Їхній розігруючий Майкл Девіс – хороший шутер, віддає класні передачі, гарний шутер. Граф — теж дуже сильний гравець, класно асистує, з хорошим середнім кидком. Ми знали, до чого готуватися і готувалися, але інша справа — як зіграємо.

Про Дніпро

Дніпро — завжди традиційно перебуває на горі турнірної таблиці. Ця команда також має хороших гравців. У останніх декількох поєдинках дніпряни не досягали бажаного результату, тож ми знаємо, що вони будуть дуже голодні до перемог, боротимуться. Коли немає результати — мусиш робити що завгодно, але дати його.

У нас також попередня гра — проти Київ-Баскета — була невдалою, тож ми теж хочемо реабілітуватися. В тому матчі була дуже низька реалізація кидків. Так буває, що не закидаєш. Кидки були вільні, однак ми не влучали. Але ми для цього і працюємо на тренуваннях, відпрацьовуємо ці кидки щоб влучити тоді, коли це треба буде зробити.

Про дії розігруючим за відсутності Стоктона

Мені подобається грати з м’ячем. За відсутності Стоктона треба трохи звикнути до гри в якості плеймейкера. В коледжі я багато грав на цій позиції. Тут трохи інакша гра. Хоча так само біля тебе дуже здібні гравці. Стараюся показати якомога кращу гру, шукати баланс, щоб і собі створювати нагоди, і для партнерів знаходити гарні кидки.

Про емоційний стан команди

У нас усе гаразд. Ми всі розуміємо, що потрібно мати баланс. Коли перемагаєш, не варто зазнаватися, коли програєш, не потрібно опускати голову. Звісно, ми не задоволені результатами. Так, виграли у Тернополя, Хіміка, Запоріжжя, але ми не були задоволені грою і в цих матчах. Це не наш рівень, ми можемо грати краще.

Сезон довгий, вкрай важливо з кожним поєдинком грати все краще і краще. Усе найважливіше ще попереду, під кінець сезону. Тож у найоптимальніших кондиціях потрібно бути під кінець, а не одразу. Втім, звісно, хочеться перемагати в кожній грі. І ми стараємося, все робимо задля цього. Працюємо на тренуваннях таким чином, щоб бути найсильнішими саме в кульмінації сезону.

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини