01.03.2022imgLive
11.12.2021

Баззер Артамонова приніс Кривбасу перемогу над Хіміком

img

Кривбас перервав семиматчеву серію поразок, перемігши у матчі з неймовірною кінцівкою Хімік – 66:63.

Хімік доволі впевнено почав матч з ривка 9:0, але далі Кривбас налагодив свою гру у захисті і «втягнув» суперника у зручний для себе темп матчу. Це призвело до доволі скромної в плані результативності гри. Першу чверть команди завершили за рахунку 9:13 на користь Хіміка, а на перерву пішли при рахунку 30:26 на табло на користь вже Кривбасу.

Фотогалерея матчу

З початком третьої чверті Кривбас продовжив успішну для себе гру в атаці, зумівши відірватись на 10 очок. Надалі попри всі намагання Хіміка відігратись, господарі втримували комфортну для себе перевагу. Хоча кінцівку Кривбас провалив і на 43 секунди до кінця Хімік скоротив своє відставання до 3 очок. І тут почалось найцікавіше. Кривбас не зумів реалізувати свою атаку, у Хіміка було 17 секунд і Спенсеру цього вистачило, щоб забити з-за дуги – 63:63.

У Кривбаса було 3 секунди на спробу уникнути овертайму і господарям це вдалось! Переможний баззер на рахунку Клима Артамонова.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Суперліга Windrose (@superligawindrose)

Таким чином, Кривбас перервав серію поразок з 7 матчів, хоча і залишився на 10-й сходинці турнірної таблиці. Хімік – шостий.