22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
23.02.2022

BasketRoom №6. Айнарс Багатскіс та В’ячеслав Кравцов про перенесення Матчу Зірок

img

В новому BasketRoom до Максима Гайового прийшли головний тренер національної збірної Айнарс Багатскіс і зірка Дніпра та рекордсмен національної команди за зіграними матчами В’ячеслав Кравцов.

До вашої уваги розшифровка питання про Матч зірок

А.Б.: Якби була моя воля, я не грав би Матч зірок. Я дуже багато у своїй кар’єрі був на подібних матчах у різних країнах. Це класний балаган. Я думаю, що має бути більше конкурсів, а гра за якістю – огидна. І найголовніше, я знаю два випадки, коли гравці зазнавали травм під час Матчу зірок. І як після цього президенту та тренеру? Суть баскетболу грати на перемогу. Я робив би конкурс триочкових і слем-данків, і все.

В.К. З чимось я солідарний із тренером, з чимось ні. Я до речі нещодавно теж казав, що за традиційного формату гравці бояться отримати травму, відступають, коли небезпечна ситуація чи хтось іде на слем-данк. Ніхто не вбивається у захисті, бо, по-перше, навіщо, а по-друге, не дай Бог мікротравма. Ну а в нападі чи слем-данки, чи триочкові. Для тих, хто не розуміється, у них захоплення від кількості яскравих моментів, але для тих, хто розуміється на баскетболі – це клоунада. Але я залишив би цей формат. По-перше, це традиція багатьох країн, багатьох ліг. Баскетбол існує задля глядачів. Це шоу вигадане для глядачів, формат нестандартний, цікавий, люди хочуть потрапляти на такі матчі, хочуть бачити всіх зірок в одному місці, але знову ж таки треба переформатувати все це оточення, всю цю схему. Не треба робити всю цю показуху та цирк. Треба спробувати швидко грати.

Мене бентежить той факт, що перший раз у Матчі зірок я зіграв 11 років тому. Тоді були Агафонов, Лукашов. Що ми тоді молодими потрапили на Матч зірок і зараз віковими знову потрапили. Де це проміжок, де решта людей загубилася? Звичайно, приємно знову зібратися в одній команді, бо ті хлопці, з якими ти ріс, з якими ти по дитячих, юнацьких лігах, по дублю виступав, усіх їх знаєш, але доля так розпорядилася, що завжди граєш у різних командах, у різних країнах і зібратися разом, навіть просто в роздягальні посидіти, щось обговорити, про щось пожартувати – це круто. Ну і одягнути форму одного кольору – теж круто.

Повну розшифровку читайте на сайті ФБУ

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини