22.10.2022imgLive
22.10.2022Live
23.10.2022imgLive
23.10.2022Live
24.10.2022Live
24.10.2022imgLive
25.10.2022Live
25.10.2022Live
26.10.2022Live
26.10.2022Live
23.09.2021

Артем Сліпенчук: ми маємо йти від гри до гри, намагатися вигравати кожен матч

img

Вже сьогодні стартує 1 тур Суперліги Windrose сезону 2021/2022. Початок йому покладе гра між Дніпром та Харківськими Соколами. У свою чергу криворізький Кривбас, який лише повернувся в еліту, перший офіційний матч у новій кампанії проведе у суботу. Підопічні Артема Сліпенчука на виїзді зіграють із Миколаєвом.

У яких кондиціях криворіжці підходять до сезону та які цілі стоять перед командою, пресслужбі ФБУ розповів головний тренер Кривбаса – Артем Сліпенчук.

Пане Артеме, розкажіть, як проходить підготовка Кривбасу до сезону 2021/2022?

Усі разом ми зібралися зовсім нещодавно, буквально 4-5 днів тому. Я відштовхуюся конкретно від останньої людини, яка приїхала у команду. Загалом же, майже повним складом ми тренуємося 10 днів. Зараз підготовка проходить у робочому режимі, готуємося до матчу проти Миколаєва.

Команда повернулася у Суперлігу, які цілі стоять перед Кривбасом на цю кампанію?

Завдання перед нами стоїть наступне – треба йти від гри до гри, набирати кондиції. Є конкретний матч, ми намагаємося його виграти, якщо нам це вдалося, прагнемо виграти наступний поєдинок, все просто. Сезон буде цікавим, сезон буде довгим, сезон буде важким. Ми налаштовуємося на роботу.

Ви достатньо часу пропрацювали помічником Айнарса Багатскіса у Київ-Баскеті, чи почерпнули від нього щось для себе, як тренера, та чи намагаєтеся якісь його тактичні схеми прищепити новій команді?

Айнарс є Айнарс, безумовно, що два роки з ним – це дуже хороший досвід для мене. Однак, ти ж не можеш копіювати якогось тренера. Тобто, у мене своє бачення гри, в Багатскіса своє, в інших тренерів своє. Я намагаюся привити команді якісь власні ідеї, як у захисті, так і у нападі.

Чи варто очікувати від команди ще якісь підписання нових гравців?

Ні, на сьогоднішній момент склад Кривбасу повністю сформований. Ми створюємо боєздатну команду, це питання часу, питання роботи, яку ми виконаємо далі. На цей момент, ми маємо те, що маємо. Я маю на увазі, що склад вкомплектований. На тренуваннях панує робоча атмосфера.

Вже цієї суботи на вас чекає перший матч проти Миколаєва. Зважаючи на те, що команда мало часу провела разом, у Кривбаса є час на розкачку, чи стоїть конкретне завдання перемагати?

Для нас немає першого кола, чи четвертого. Ми налаштовуємося конкретно на кожну гру. Звичайно, стоїть завдання перемагати та демонструвати якомога кращі результати.  У суботу на нас чекає перший матч у Миколаєві, відповідно ми налаштовуємося на цю гру і спробуємо здобути звитягу.

Хто на вашу думку головний фаворит на перемогу у цьому сезоні Суперліги Windrose?

Відверто кажучи, я гадки не маю. На забивав собі голову цими думками. Хто фаворит – покаже час. Мені важко сказати, хто сильніший на цей момент, адже я не знаходжуся всередині колективу одного, чи іншого. У мене є своя команда, я сконцентрований на ній.

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини