31.10.2023Live
31.10.2023Live
31.10.2023Live
01.11.2023Live
01.11.2023Live
01.11.2023Live
02.11.2023Live
02.11.2023Live
02.11.2023Live
02.11.2023Live
02.11.2023Live
03.11.2023Live
13:00
03.11.2023Live
16:00
11.10.2021

Андрій Лебедєв: Я б не віддавав сьогодні Прометею беззаперечне чемпіонство

img

Менеджер збірних України з баскетболу Андрій Лебедєв під час студії в перерві матчу Суперліги Windrose Київ-Баскет — Дніпро поділився думкою про боротьбу за чемпіонство в нинішньому сезоні, висловивши впевненість, що рано говорити про те, що Прометей є беззаперечним фаворитом сезону.

«Усі команди по ходу сезону додадуть, і Прометею буде важко, особливо на виїзді. Все покаже плейоф. Все одно в постсезоні все почнеться з нуля. Абсолютно все почнеться з початку. Так, якщо Прометей виграє регулярний чемпіонат, то у нього буде перевага свого майданчика, але в плейоф цей фактор може бути абсолютно умовним.

Плейоф — це зовсім інша історія, зовсім інша напруга. Команди, які зуміють зберегти сили по дистанції, які підійдуть до плей-офф максимально готовими, без травм, зіграними, з хорошим внутрішнім станом і готові до ігор, ті і будуть мати перевагу.

Командам, які грають в єврокубках, буде важче підготуватися до внутрішніх ігор. У тому форматі з єврокубками, в якому грають Прометей, Київ-Баскет, можливо буде грати Дніпро, коли ти регулярно будеш грати в форматі «середа-п’ятниця-неділя», обов’язково будуть втрати. У четвер ти витратиш півдня на переїзд, у тебе буде одне тренування до гри, а суперник весь тиждень готується до твого приїзду, дивиться відео і чекає на тебе. Ти грав в єврокубках і у тебе голова забита тією грою, а тобі потрібно грати тут. Так, у Прометея 16 осіб в ротації, але така команда у нас одна, а у Київ-Баскета 9 осіб. Тут потрібно шукати внутрішні резерви, мотивацію, медичне обслуговування має бути на рівні.

Ігор багато і це добре для глядачів, але важко для спортсменів. Тому що немає великих пауз між іграми. А скоро для українських лідерів команди додадуться матчі за збірну.

Молоді тренери в Суперлізі? Я думаю, глобально це піде на користь українському баскетболу, тому що це люди з новим баченням, нова поросль, люди, які вчаться, займаються собою, дивляться семінари, ростуть. Не все у них виходить гладко і не буде виходити, але я готовий зняти капелюха перед президентами, які готові їх терпіти, тому що будуть поразки тренерські, без цього ніяк, вони повинні набити шишки, але це однозначно плюс на майбутнє.

Рівень чемпіонату однозначно виріс, рівень легіонерів, які приїхали в Україну, виріс. Легіонери, які залишилися з минулого сезону, вже не так яскраво виглядають. Прометей, Будівельник підписали багато хороших гравців, до Києв-Баскета прийшли гравці, які пограли в Європі. Чемпіонат став цікавішим однозначно, він став конкурентним.

Я б не віддавав сьогодні Прометею беззаперечне чемпіонство, тому що ще дуже багато ігор попереду. Так, на папері вони виглядають сильніше — по бюджету, по людях, по комплектації, за кількістю гравців. Але, знову-таки, це баскетбол. У минулому сезоні Київ-Баскет на папері виглядав сильніше, ніж Запоріжжя, але в фіналі грало Запоріжжя. Хто б міг це передбачити? Це було пов’язано з тим, що гравці киян були виснажені, але це вторинне. На папері Запоріжжя — фіналіст. Сезон буде цікавим. Подивимося, хто виживе і докотитися до кінця сезону в кращій формі», — зазначив Лебедєв.

Поділитись:

Новини по темі

Усі новини